Nová budova pokročilé ideální organizace Scientologické církve pro Asii a oblast Pacifiku leží jen deset minut od centra Sydney v Austrálii. Uprostřed areálu který má plochu cca 366 hektarů (900 akrů) a uprostřed lesoparku stojí rozsáhlá budova, která je sídlem pokročilé organizace Scientologické církve.

Slavnostní otevření Scientologické církve v Austrálii, Sydney

Slavnostní otevření Scientologické církve v Austrálii, Sydney

V pokročilé organizaci se dodávají kurzy a duchovní poradentství do úrovně Clear a výše až do stupně OT 5.

Ideální pokročilá organizace Scientologické církve pro Asii a oblast Pacifiku v Austrálii

Ideální pokročilá organizace Scientologické církve pro Asii a oblast Pacifiku v Austrálii

Ideální pokročilá organizace Scientologické církve pro Asii a oblast Pacifiku v Austrálii

Ideální pokročilá organizace Scientologické církve pro Asii a oblast Pacifiku v Austrálii

Dle 4. září 2016 se slavnostně otevřela nová budova Ideální Scientologické organizace v Australském Sydney.

Co je to stav Clear a co je úroveň OT 5?

Stav Clear je cílem Dianetiky. Pokud si přečtěte knihu Dianetika – Moderní věda o duševním zdraví dozvíte se mnoho o nevědomé části mysli, ve které jsou uloženy vaše vjemy, které jste zažili v okamžicích, kdy jste zažívali fyzickou bolest. Pád z kola, koně, autonehoda, opaření, operace pod narkózou, chirurgické zákroky, zlomeniny, pád z výšky a podobně přinášejí fyzickou bolest, která méně nebo více připraví člověka o bdělost a vědomí. Krajním okamžikem je bezvědomí, do které upadnete pod vlivem fyzické bolesti a následně si nejste schopní vybavit co se s vámi během nehody a nějaký čas po ní dělo. Vše co vnímáte se vám zapisuje do části mysli, k jejíž paměťovým záznamům je těžké se dostat. Tyto záznamy v nevědomé části mysli, ale mají na člověka i pokud se z nehody zotaví za určitých okolností značná vliv.

Je velice cenné tyto okamžiky bezvědomí nebo zúženého vědomí zpracovat Dianetickým postupem a zbavit se tak jejich nepříznivého vlivu. Jedinec ve stavu Clear již nemá nevědomou část mysli a je si zcela vědom všech okamžiků ze své minulosti a tyto zážitky již na jedince nemohou negativně působit.

Jaký vliv ale mohou mít okamžiky zažité fyzické bolesti s bezvědomím? Tyto okamžiky nazýváme engramy.   Dalo by se v jednoduchosti říct, že všechny psychosomatické nemoci jsou odstraněny, pokud člověk dosáhl stavu Clear. Nejen to, jedinec, který dosáhl stavu Clear má mnohem rychlejší reakce a jeho inteligence vzroste. Je to stav o jehož dosažení člověk snil už dlouhé věky. Je to ale zároveň stav, kterého lze dosáhnout pomocí postupů uvedených v knize Dianetika. Přečtěte si knihu Dianetika, najděte si dalšího člověka, který má zájem se zlepšit a začněte na sobě navzájem používat Dianetický postup a dosáhněte stavu Clear.

Dianetika: Moderní věda o duševním zdraví

Dianetika: Moderní věda o duševním zdraví

Definice engramu

Engram je okamžik bolesti a bezvědomí. Tyto záznamy mohou později začít působit díky nějakému podobnému slovu nebo podobnému prostředí a způsobit, že jedinec bude jednat, jako by byl v přítomnosti nebezpečí. Nutí jedince do vzorců myšlení a chování, které rozumné posouzení dané situace nevyžaduje. Viz kniha Dianetika – moderní věda o duševním zdraví.

Co je to stav OT 5?

Pokud se jedinec zbaví své vlastní reaktivní mysli, pak je tu ještě něco dalšího co může a co by jistě měl zvládat, aby byl větší příčinou nad svým životem. Stav Clear je jen začátkem k dosažení stavu, kdy člověk postupně obnovuje své schopnosti. Je možné nabýt schopností, o kterých jste ani nesnili, že by jste je mohli dosáhnout. O tom jsou OT úrovně. Duchovní bytost může způsobovat velmi mnoho věci. Nejdříve je ale potřeba dosáhnout stavu Clear.

Pomocí Dianetického postupu člověk může objevit, že nežijeme jen jeden život. Je skutečností, , kterou si můžete sami pro sebe ověřit, že jsme duchovní bytosti, které po smrti svého fyzického těla jsou do těla dalšího. Ano je to reinkarnace. Pomocí Dianetického postupu se můžete dozvědět o svých dřívějších životech. Cílem Dianetického postupu je ale vyřešit okamžiky bezvědomí, které jedinec zažil v různých životech a zbavit se části mysli, ve které jsou uložené bolestivé zážitky. Obnovení vědomí o minulých životech je něco navíc co při tom získáte. Navíc se zbavíte všech psychosomatických nemocí, zvýší se vám IQ a reakční doba. Je řada zkušeností, které jste udělali v minulých životech a které vám mohou být užitečné pokud si vědomí o nich uvědomíte. Potkali jste v minulosti řadu lidí se kterými máte dobré nebo horší zkušenosti. Pokud si člověk tyto věci uvědomí nemusí s některými lidmi ztrácet znovu čas a strávit ho raději s těmi lidmi se kterými šly věci dobře. Můžete žít lepší život než jste zatím žili.

Tisíce za tisíci lidí dosahuji v Scientologické církvi stavu Clear.