Co řekla americká herečka Laura Prepon o tom co jí dala Scientologie?

Laura Prepon - americká herečka, která se hlásí k scientologii

Laura Prepon – americká herečka, která se hlásí k scientologii

Laura Prepon – americká herečka, která se hlásí k scientologii

Laure Prepon je Hollywoodská herečka a televizní diváci ve Spojených státech Amerických jí dobře znají díky vystupování v televizním seriálu „Oranžová je nová černá“ (Orange Is the New Black). Herečka řekla, že díky Scientologii je pro ní snazší snášet všechen tlak, kterým mediální svět tlačí na umělce, protože díky Scientologii poznala, že je duchovní bytost, která má mysl a tělo. Článek ve kterém se podrobněji rozpovídala o svém pohledu na život vyšel v časopise „Celebrity Magazine“ (Časopis pro celebrity), který vydává Scientologická organizace zaměřená do dodávání Scientologických služeb umělcům v Los Angeles, která leží přímo ve čtvrti Hollywood.

Laura v rozhovoru řekla: „Když si uvědomíte, že jste duchovní bytost a máte mysl a tělo a fyzikální vesmír (hmotný vesmír) tě už více neřídí dodá vám to nadhled.“ „Dá to pryč tíhu bytí a věci začnou jít snadněji.“

Laura Prepon – americká herečka - člen scientologické církve

Laura Prepon – americká herečka – člen scientologické církve

Laura Prepon – americká herečka – člen scientologické církve

Scientologie učí, že fyzikální vesmír je pro duchovní bytosti past, která jí omezuje. Cílem Scientologické církve je osvobodit duchovní bytosti od nadvlády fyzikálního vesmíru. Toto se děje studiem principů a pravidel o tom jak funguje mysl, komunikace a život, které popsal L. Ron Hubbard ve svých knihách. Hlavní úleva přichází ale zejména prostřednictvím auditingu, což je proces, při kterém trénovaný scientolog pokládá osobě, která chce dosáhnout zlepšení svého života přesně dané otázky. Tyto otázky pomáhají odhalit a vyhledat v mysli osoby místa a okamžiky nejistoty a prožitých negativních emocí s cílem uvolnit náboj negativní energii, který je uložen v zážitcích z minulosti jedince. Díky auditingu se jedinci uleví jedinec obnoví dříve nedostupné schopnosti, které byly negativním nábojem uloženým v mysli potlačeny.

Laura Prepon - Scientologie poznejte sami sebe

Laura Prepon – Scientologie poznejte sami sebe

Takto lze rehabilitovat a obnovit schopnosti jedince. Často se stává, že například dojde ke zvýšení inteligence osoby, snížení její reakční doby, zvýšení schopnosti vybavovat si svojí minulost, zvýšení emoční úroveň osoby (osoba je pak šťastnější) a dosáhnout tak řadu dalších blahodárných jevů, včetně zlepšení fyzického zdraví. Díky auditingu se dramaticky kousek po kousku mění lidem život k lepšímu. Cílem auditingu není uzdravovat, zdraví se zlepšuje jako doprovodný efekt uvolňovaného negativního duševního náboje.

Laura Prepon – Scientologie poznejte sami sebe