Scientologická církev v Německu – ideální organizace Berlín.

Scientologická církev v Německu - ideální organizace Berlín

Scientologická církev v Německu – ideální organizace Berlín

Dne 13. ledna 2007 se asi 5000 scientologoů a jejich hosté z 31 zemí shromáždili, aby slavnostně oslavili otevření nové nádherné ideální budovy Scientologické církve v Berlíně. Šestipatrová moderní budova ze skla a oceli je architektonická krásně a zajímavě postavená.

veřejné audiovizuální informační středisko v přízemí budovy Scientologická církev v Německu - ideální organizace Berlín

veřejné audiovizuální informační středisko v přízemí budovy Scientologická církev v Německu – ideální organizace Berlín

Nová budova Scientologické církve leží ve čtvrti Charlottenburg v průsečíku ulice Otto-Suhr-Allee a Cauer. V přízemí ideální budovy Scientologické organizace Je velké veřejné audiovizuální informační středisko, které seznamuje veřejnost s tím jaká je Scientologie v každodenním životě, jaké jsou základní principy Scientologie a jaký byl život jejího zakladatele L. Ron Hubbard.

veřejné audiovizuální informační středisko v přízemí budovy Scientologická církev v Německu ukazuje programy na řešení problémů společnosti, které Scientologická církve sponzoruje - ideální organizace Berlín

veřejné audiovizuální informační středisko v přízemí budovy Scientologické církve v Německu ukazuje programy na řešení problémů společnosti, které Scientologická církve sponzoruje – ideální organizace Berlín

Scientologické veřejné audiovizuální informační středisko a presentuje také všechny nenáboženské církevní programy pro společnost, které se zaměřuji na boj proti zneužívání drog, negramotnosti, kriminalitě, nemorálnosti a porušování lidských práv.

Více než 5000 scientologů a hostů, stejně jako místní úředníci se zúčastnili akce, která proběhla 13. ledna 2007. Mezi váženými hosty byli slavní vědci a odborníci v náboženských záležitostech, profesor Jürgen Redhardt z univerzity v Giessenu a dr Hubertus Mynarek, bývalý děkan teologie na univerzitě ve Vídni a slavný obhájce náboženských práv, Almog Burstin, zakládající člen Evropské nadace pro lidská práva a tolerance.

Když byla přestřihnuta stuha, znamenal tento den pro všechny dohromady nový den cesty ke svobodě.

recepce v přízemí budovy Scientologické církve v Německu - ideální organizace Berlín

recepce v přízemí budovy Scientologické církve v Německu – ideální organizace Berlín

Scientologie vznikla v USA v roce 1954 a dnes ji jsou jejími příznivci miliony lidí, mezi nimi i hollywoodské celebrity jako Tom Cruise nebo John Travolta a řada dalších. Co na ní všichni vidí? V čem je jiná než ostatní náboženství nebo duchovní směry a filozofie? Co může Scientologie nabídnout lidem?

kaple v prvním patře budovy ideální Scientologické církve v Německu - ideální organizace Scientologické církve Berlín

kaple v prvním patře budovy ideální Scientologické církve v Německu – ideální organizace Scientologické církve Berlín

V Německé spolkové republice je mnoho organizací ve kterých se lze seznámit s tím jak provádět Dianetický auditing a které navíc dodávají kurzy pro zlepšení života, pro překonání stavů, kdy jde život chvíli nahoru a pak strmě dolů a mnoho dalších kurzů. Scientologické kurzy pomáhají člověku načerpat vědomosti o tom jak funguje lidská mysl a jak účinně zvládat problémy na základě pochopení anatomie vzniku problémů. Scientologie dodává komunikační kurzy, kurzy jak být dobrým rodičem, jak udržet partnerský vztah, jak efektivně studovat a podobně. Scientologie v Německé spolkové republice je representována dlouhou řadou Scientologických organizací, které můžete navštívit a začít v nich Scientologii nebo Dianetiku studovat.

Narconon v Evropě

Narconon v Evropě

Není o tom pochyb – užívání drog je celosvětová epidemie. Pokud vy sami nebo někdo, koho znáte, je v pasti závislosti, život je pro vás bezpochyby noční můrou.

V Narcononu jsme přesvědčeni o tom, že závislý člověk není závislý na celý život. Nevěříme tomu, že závislost je nevyléčitelná nemoc. Věříme, že se to dá zlepšit.

Věříme, že člověk chycený v sestupné spirále užívání drog se může vrátit zpět do normálního života a žít život bez drog. Jak to děláme? Tím se Narconon liší.

informační kampaň Scientologické církve v Německu proti zneužívání droginformační kampaň Scientologické církve v Německu proti zneužívání drog

Informační kampaň proti zneužívání drog v Německu

Informační kampaň proti zneužívání drog v Německu

Německé sdružení se zaměřuje na poskytování profesionálních a čtivých materiálů, které jsou na realitě náctiletých, na které je zaměřena primární prevence v oblasti zneužívání drog.