K scientologii mě přivedl můj přítel. Byla jsem velmi pesimistická. Po první návštěvě jsem potom asi půl roku do pražského Dianetického centra nepřišla a s přítelem jsem se rozešla. Potom se staly určité události a já jsem se s přítelem opět dala dohromady a taky šla znovu do Dianetického centra a začala jsem můj první kurz Osobní integrita. Pak následovaly další kurzy, které jsem si vybrala proto, že jsem cítila, že mi mohou pomoci v mém životě. S přítelem – scietologem se nám narodily dvě děti, které spolu vychováváme. Byla jsem vděčná za to, že znám techniky na pomoc při nemocech a zraněních zvláště “lokalizační assist” a jeho účinky, které popsal pan L.R. Hubbard ve své příručce Pomoc při nemocech a zraněních. Jde o to, že dítě, nebo kohokoliv jiného, extrovertujete, tím že mu dáváte povely, aby se podíval na různé předměty kolem sebe a poté mu za to poděkujete. Výborně to funguje i u miminek, které ještě neumí mluvit, ale rozumí vám, když jim ukazujete, kam a na co se mají podívat. Pomáhalo jim to, když plakaly, byly mrzuté… Kdyby jen toto bylo jediné, co mi scientologie přinesla, jsem za to ráda, protože to funguje. Toho, co jsem díky Scientologii poznala je ale mnohem více.
Z.Š.

Scientologie - Osobní hodnoty a integrita

Scientologie – Osobní hodnoty a integrita

 Scientologie – Osobní hodnoty a integrita – Scientologický kurz

Kurz Integrita a osobní hodnoty mi přinesl větší porozumění mého života. Dal mi možnost být větší příčinou v mém rozhodování o tom, co je dobré a co ne. „ – Jan K.

 

„Uvědomil jsem  si, že existuje „metoda,“ která opravdu může člověku pomoci v jeho životních problémech způsobených nevědomými, skrytými faktory. Jsem přesvědčen, že tato dianetická metoda dokáže odhalit všechny skryté stíny v člověku a osvobodit ho od nich.“ – Jiří G.

Díky auditingu mám mnohem menší strach.Dřív pro mě spousta věcí a situací byl problém. Nyní,když se rozhodnu něco udělat,už nemám takový strach a je pro mě snažší to udělat. Cítím se mnohem svobodněji. Už se nenechám tak jednoduše od některých lidí ponižovat, už znám svoji hodnotu a nebojím se říci svůj názor. Díky auditingu a Scientologii jsem zjistila, že naše těla nejsou to nejdůležitější. Vím,že je přede mnou ještě dlouhá cesta k absolutní svobodě, ale už také vím,že jsem na správné cestě. Zato ti můj auditora moc děkuju. Mému auditorovi bych ráda řekla, že je skvělé, že tě tu máme. Z.R.

„Pochopil jsem, že studium je obrovsky mocná věc, kterou v žádném případě člověk nesmí podceňovat! Je to brána do věčnosti.“ Scientologická studijní technologie. – David K.

„Jsem ráda, že jsem se rozhodla nastudovat Asisty (kurz pomoci při nemocech a zraněních). Cítím se nejen bohatší o další cenné informace, ale hlavně mě těší pocit, že mohu pomoci jiným lidem od jejich nesnází, které jim znepříjemňují život.“ – Věra C.

„Po Komunikačním kurzu jsem si uvědomil, kde dělám chyby při komunikaci. Co jsem se zde naučil, budu používat v praxi. Cítím se moc dobře, protože vím, že umím komunikovat daleko lépe než dříve.“ – Stanislav M.

„Absolvoval jsem kurz Jak překonat vzestupy a pády v životě. Tento kurz mě naučil, jak se učit a zároveň poznávat lid. Mohu se mezi nimi lépe pohybovat a vím, jak se chovat.“ – Karel P.

„Po kurzu Integrita a osobní hodnoty jsem dosáhl většího pochopení sebe sama. Cítím se úzce zodpovědný za svoje činy. Mám mnoho otázek, které musím promyslet.“ – Pavel J. S.

„Osvojil jsem si některé techniky pro lepší vedení komunikace a poznal jsem, že mohu komunikaci sám řídit.“ Josef P.

„Díky kurzu Jak překonat vzestupy a pády v životě si dokážu vysvětlit své nevysvětlitelné vzestupy a pády ve svém životě, ve kterém jsem šel občas dolů a pak nahoru. Je dobré rozumět tomu, proč se tyto věci dějí, a umět na ně správně reagovat.“ – Filip Š.

„Mám poznání, že sdělením svých činů a názorů se mohu stát svobodnějším a přispět ke svobodě i ostatních v mém okolí.“ – Josef P.

„Po studiu kurzu Integrita a osobní hodnoty vím, jak se zbavím špatných věcí ze své mé minulosti, a již se s nimi nemusím tolik trápit. Můžu pokračovat ve svém životě s lepším svědomím a  uplatňovat znalosti z tohoto kurzu. Zaměřím se více na etiku, a svou pravdu nenechám se utlačovat a znepříjemňovat si život.“ – Petra Ch.

Dnes je Dianetika celosvětovým fenoménem, používají ji miliony lidí ve více než 150 národech světa, ve více než 50 jazycích.

Dílo L. Ron Hubbarda na téma člověka, mysli a ducha dnes tvoří desítky milionů vydaných slov, zaznamenaných v mnoha knihách, rukopisech a ve více než 3 000 nahraných přednáškách.

Dianetika: Moderní věda o duševním zdraví

Dianetika: Moderní věda o duševním zdraví

Kategorie: Auto-moto