Občas vypnout, zbavit se na chvíli všech starostí, přestat myslet na každodenní shon a ukrást si chvilku jen pro sebe. To doporučujeme každému. Nejen vy, kteří se cítíte unavení, ale i všichni ostatní si jistě užijete magického wellness Satori Spa. Postarají se zde jak o vaše tělo, tak i mysl a duši. Odpočívat je totiž zapotřebí pravidelně, ne čekat, až na vás padne nepřekonatelná únava. Z dlouhodobého hlediska je pravidelnost vhodná a účinná strategie.

V teple se dostanete do stavu kompletního uvolnění

Ve wellness v Praze v Karlíně můžete na chvíli zapomenout na okolní svět a jeho problémy. Dostatečně se zde zrelaxuje celé vaše tělo a zklidní se i myšlenky. Ve vysokých teplotách, které poskytují různé druhy saun, znovu nabudete duševní i fyzické síly a připravíte se na všechny záludnosti, které vám příští dny vašeho běžného života přinesou. Ve vulkánové či bio aromatické sauně můžete svůj pobyt obohatit také o příjemné čichové vjemy, způsobené buď vůní samotného dřeva, nebo speciálním aroma.

Zklidněte svoji mysl pod dotyky jemných rukou

Kdo již někdy podstoupil nějakou relaxační masáž, může potvrdit, že neexistuje příliš mnoho dalších způsobů, jak se zklidnit, ulevit si od napětí a zároveň prokrvit svaly či vytlačit některé odpadní látky z těla. Velmi obohacující vám ve wellness na Praze 8 přijdou částečné masáže jednotlivých částí těla, díky nimž dopřejte svému tělu úlevu od bolesti a únavy.

Dopřejte omlazení své pleti

Pokud se chcete ponořit ještě hlouběji do uvolněného stavu vaší mysli a těla, zkuste některý z místních speciálních rituálů. Masáže, peeling nebo například rašelinová procedura pozitivně ovlivní nejen vaši náladu, ale mají rovněž hojivé a omlazující účinky na vaši pokožku. Ta se zjemní, prokrví a lépe regeneruje.

Kategorie: Auto-moto