Na základě mé zkušenosti bych se s vámi rád podělil o své dojmy se službami autopůjčovny Easy Rent na Letišti Praha. Abych vás zbytečně nenapínal, musím hned v úvodu zmínit, že jsem svou volbou rozhodně neudělal chybu.

Čtěte recenze

Určitě jste si všimli, že na letišti je autopůjčoven nepočítaně. Proto si pozorně pročtěte recenze spokojených zákazníků. Postupoval jsem stejně a díky tomu svého rozhodnutí nelituji. V prvé řadě jsem ocenil fakt, že autopůjčovna na Letišti Václava Havla se nachází pár metrů od východu z Terminálu 1, což je dobrou zprávou, když spěcháte. Vyhnete se tak stresující jízdě do centra kvůli vypůjčení vozu. Půjčovna na letišti sdílí svou polohu na Google Maps, takže ji najdete v každém případě. Je to současně i půjčovna dodávek.

Vše běželo, jak na drátkách

Autopůjčovna funguje nonstop, a proto vás nečekají žádné časové prodlevy po vašem odbavení. Po dlouhém letu je každý unavený, takže mi bodlo, že jsem dostal kávu zdarma. Kromě toho jsem velmi ocenil, že jsem nemusel čekat na sepsání dokumentů. Byly totiž předpřipravené a stačilo je jenom podepsat. Tím si u mě autopůjčovna získala další plusové body. Po podepsání smlouvy zaplatíte hotově nebo kartou, a odjíždíte.

Je z čeho vybírat

Já jsem se rozhodl pro Mini Cooper, jelikož jsem jel na víkend jen s manželkou. Ale jinak jsou na výběr různé modely aut všech kategorií, najdete tu i kabriolety. Pro více lidí je ideální půjčení SUV. V autopůjčovně se nachází také minibusy, případně osmimístné a sedmimístné dodávky.

Za mě ano

Z recenzí jsem mimo jiné zjistil, že klienty této autopůjčovny jsou hlavně cestující cestovních kanceláří, ale i business klienti koncernů Škoda Auto, Amati, VW atd. Dokonce si zde auto půjčoval generální tajemník NATO. Její obliba spočívá mimo jiné v osobním přístupu zaměstnanců a možnosti parkování v prostorách firmy.

Kategorie: Auto-moto