Pokud vám automobil dosloužil, měli byste přemýšlet nejen nad pořízením dalšího modelu, ale také nad tím, co udělat s tím původním. Věděli jste o tom, že existují společnosti, které vykupují autovraky? Jak se vám líbí myšlenka dostat za plechového starouše ještě nějakou korunu? V následujících řádcích vám prozradíme, jak výkup autovraků vůbec probíhá.

Peníze dostanete ihned v hotovosti po podpisu kupní smlouvy. Před příjezdem se dozvíte, kolik peněz za autovrak dostanete. Stejně tak se nemusíte obávat ani administrativy, protože společnost zajišťující výkup autovraků převezme veškeré administrativní kroky na svá bedra.

Co všechno se vykupuje?

Zájem je o autovraky, nepojízdná i havarovaná vozidla. V souvislosti s autovraky vám dokáže společnost poradit, jak pojištění zrušit. V případě nepojízdného vozidla vám zajistí odvoz automobilu zdarma.

Dále můžete požádat o výkup automobilu s propadlou STK, stavebního či užitkového vozidla, veteránů i firemních automobilů. Seznam je poměrně dlouhý, takže se stačí zeptat. Co se ceny týče, ta se odvíjí od toho, jaký typ motoru je pod kapotou, o jaký model a značku se jedná a podobně.

Podle čeho se stanovuje cena?

V této oblasti působí společnost Výkup autovraků Praha, která vystupuje také pod názvem ZA HOTOVÉ. Výslednou cenu vám prozradí odborník až na místě, tudíž se od ceny, kterou se dozvíte předem, může mírně lišit. Zhodnotí se skutečný stav. Cenu ovlivňují faktory jako kompletnost vraku (motor, převodovka, katalyzátor, chladič, řídící deska, sedadla a karoserie). Dále se odvíjí od toho, jestli jsou použity originální náhradní díly, a od náročnosti recyklace.

Chcete se tedy zbavit svého starého nepojízdného automobilu? Obraťte se na výkup autovraků, budete spokojeni jak s profesionálním jednáním, tak i ohodnocením.

Kategorie: Auto-moto