Musíte se stěhovat a nevíte, jak přepravit všechny věci, které jste za ty roky nashromáždili? Do vašeho osobního auta se nevejdou a vozík, který vám nabízí k zapůjčení děda, taky není dost velký? Nezoufejte. Dnes už není nutné v takových případech objednávat stěhováky a dohadovat se s nimi o termínu realizace. Pokud vlastníte řidičský průkaz a poradíte si se stěhováním těžších věcí sami, stačí si u specializovaného podniku pronajmout dodávku.

Jak si vůz objednat

Je to jednoduché. Půjčovna dodávek v Praze umožňuje rezervaci vozu online prostřednictvím rezervačního systému na webových stránkách. Stačí si vybrat dodávku, která je k dispozici, a zvolit si den a hodiny, kdy ji budete potřebovat. Pokud je vůz v daný termín volný, rezervační systém vám ihned spočítá cenu pronájmu. Pokud je již rezervovaný jiným zákazníkem, musíte vybrat nový. Následně vyplníte rezervační formulář, kde si zvolíte mimo jiné místo vyzvednutí a vrácení dodávky. Nakonec zaplatíte převodem nebo kartou částku za pronájem a je hotovo, váš vůz bude ve stanoveném termínu připraven k vyzvednutí.

Výhody pronájmu dodávky

Pronájem dodávky Praha je možný minimálně na jednu hodinu. Délka zapůjčení samozřejmě závisí na tom, na jak dlouho ji potřebujete. Tento fakt musíte zohlednit při výběru vozu v rezervačním systému. V nájemném je pak zahrnuto také pojištění s 10% účastí a dálniční známka. Dodávka je pro vás připravena s plnou nádrží nafty. Nádrž musí být plná také, až budete vůz vracet. A to je v kostce vše. No uznejte, není snazší pronajmout si dodávku od spolehlivého dodavatele, než se handrkovat se stěhováky? Ve finále je stěhování svépomocí nejvýhodnější volbou. Ušetříte za práci, nebudete čekat na termín a vaše věci se dostanou v pořádku na místo, kam potřebujete.

Kategorie: Auto-moto