Sháníte kvalitní vozy pro své podnikání? Spolehněte se na značku Iveco a budete spokojeni. Nabízíme Iveco Daily s velkým výkonem a vysokou spolehlivostí.

Potřebujete kvalitní nákladní vozy pro svou firmu? Pak jste na správné adrese. Společnost AUTO HELUS s.r.o. pro vás připravila široký výběr vozů Iveco a Avia. Nejsme jen typický prodejce vozů – nabízíme vám prodej vozidel, autorizovaný servis s nejmodernějším vybavením a profesionálními zaměstnanci a prodej náhradních dílů pro nabízené vozy. Věříme, že s našimi službami budete spokojeni.


Přijďte si k nám pro dodávkové vozy Iveco Daily, jedničky v přepravě menších nákladů. Budete spokojeni nejen s jízdními vlastnosti, ale také variabilitou těchto vozů. Dodávky Iveco Daily nabízí na výběr celou řadu výkonných motorů s vysokotlakým vstřikováním a turbodmychadly. Pořiďte si dodávkový vůz Iveco pro své podnikání a přesvědčte se sami o jeho výhodách.


U vozů Iveco Daily nabízíme výběr z motorů o škále výkonů od 77kW po 122kW. Hmotnost vozu díky variabilní kabině se pohybuje od 3,5 do 6,5 t. Samotnou kabinu a nákladový prostor si volíte podle svých potřeb. Vozy mohou nabídnout mnoho místa k sezení či naopak velký úložný prostor. Ten nabízí další možnost speciálních vestaveb, přímo podle vašich potřeb. S našimi službami budete zaručeně spokojeni.


Kategorie: Auto-moto

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *