Že si nedovedete představit letní grilovačku bez ohně a bez kouře? Co takhle vyzkoušet raději něco ekologičtějšího i zdravějšího – solární grily a vařiče společnosti GoSun nepotřebují k vaření a smažení žádné palivo a neprodukují jakýkoliv odpad, fungují pouze na principu přirozeného slunečního záření!

Technický pokrok nelze zastavit

Vědecký pokrok tato společnost využila bezezbytku ke konstrukci unikátní vakuové trubice z borokřemičitanu, která se dokáže rozpálit při slunečním světle až nad tři sta stupňů Celsia. Je to jako vařit „pod lupou“, akorát díky speciálním zrcadlům, které dokáží přeměnit až 80% světelné energie na tepelnou, je to obrovská a výkonná „lupa“, díky které se stane z letního grilování hračka.

Outdoor vařiče a grily kdekoliv na cestách

Cestovní vařič, praktický GoSun Sport, využijete při svých výletech přírodou. Je lehký, skladný, navíc si můžete vařit jídlo i v chráněných krajinných oblastech, kde je klasické vaření na ohni zapovězeno. Nemusíte si s sebou brát žádné palivo, zdržovat se hledáním suchého dřeva, shánět misky a podobně. Vložíte si jídlo do trubice, počkáte pár desítek minut a máte uvařeno.

Kvalita přípravy jídla na sluneční energii předčí konvenční způsoby grilování

Ještě je další velký rozdíl mezi vařením na sluneční energii a konvečním grilováním. Při grilování na ohni dochází k velmi rychlému a nerovnoměrnému zahřívání potravy, což vede ke ztrátě důležitých nutričních látek. Zatímco produkty na sluneční energii připravují jídlo postupně a zároveň v dostatečné vlhkosti! Při grilování tedy maso ani zelenina nejsou vysušené, nedodělané ze stran, kde nepůsobí žár ohně a podobně.

Chtěli byste vidět tyto pomocníky v akci? Obraťte se na odborníky a autorizované prodejce solárních grilů a vařičů v ČR, tým ADVENTURE CENTRUM, kde Vám rádi poradí.