Slunné pláže, nádherně modrý oceán při západu slunce… Kdo by nechtěl žít takový život po téměř 365 slunečných dní na Floridě?

Seznamte se s nejvýhodnějšími nemovitostmi na Floridě díky realitní kanceláři

Samozřejmě se můžete vhrnout do hledání nemovitostí v USA na Floridě na „vlastní triko“. Pokud se však jen dokážete zorientovat v pro vás neznámém trhu a v záplavě nabídek, není stále vyhráno. Realitní trh v USA je totiž zcela jiný než v ČR a každou koupi nemovitostí provází několik důležitých kroků, ve kterých se musíte dobře zorientovat: povinná inspekce nemovitosti, složení kauce, pojištění nemovitosti a další…

Hledáním realit bez zkušených makléřů také ztratíte mnoho času i peněz, a možná vaše dlouhé snažení ani k žádnému výsledku nakonec nepovede.

Cesta koupi nemovitosti s osvědčenou realitní kanceláří je jistější. Zkušený makléř dokáže podle vašich požadavků odborně vyhodnotit všechna pro a proti potenciální nemovitosti ke koupi. Zásadní proto je, aby realitní makléř přímo působil v dané oblasti – většinou v daných floridských městech, aby přesně věděl, o jakou lokalitu s jakými specifiky se jedná.

K dalším výhodám využití služeb realitní kanceláře patří profesionalita makléřů působících v USA, protože každý makléř musí složit státní zkoušky, navíc je realitní podnikání mnohem více zákonně ukotveno než v ČR, kde agenta může dělat téměř každý.

Kontaktujte profesionály z Florida Clubu a proměňte svůj floridský sen ve skutečnost

Florida Club je zkušená poradensko-realitní firma, která má akreditovanou realitní makléřku přímo na Floridě a obchodního zástupce v České republice. Díky této symbióze má zaručený přehled o aktuálním stavu trhu nemovitostí na Floridě (nejvíce působí ve městech Fort Myers, Naples, Venice…), a zároveň může osobně jednat s českými či evropskými klienty.