Tato země u průzračného Jaderského moře se již několik let drží na žebříčku nejoblíbenějších dovolených. Do Chorvatska nás kromě snadné dosažitelnosti lákají též nádherné pláže, krásná příroda, vynikající jídlo a mimořádně příznivé ceny.

Kde se ubytovat?

Vsaďte na mobilní domy v Chorvatsku a užijte si netradiční způsob dovolené. Tato volba je vhodná hlavně pro ty, kteří si chtějí užít soukromí, jež v hotelech a penzionech postrádají. Chorvatsko – mobilní domy vám poskytnou veškerý komfort, který potřebujete, včetně venkovního krytého posezení na terase a klimatizace. Přírodu a moře budete mít na dosah. V těsné blízkosti areálu se nachází restaurace a obchody, nechybí ani sportovní a kulturní vyžití. Některé kempy disponují též bazénem a dětským hřištěm. V rámci pronájmu mobilního domu je započítána spotřeba vody a elektrické energie, máte rezervované parkovací místo.

Jakou míru luxusu si chcete dopřát?

Na výběr máte různé úrovně vybavení mobilních domů od základní varianty, kdy je pro vás rozhodujícím parametrem cena, až po luxusní řadu Premium. V každém domě naleznete zařízenou kuchyň včetně spotřebičů, jako jsou lednička, vařič, kávovar a mikrovlnná trouba. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem. Mobilní domy jsou ukryty ve stínu středomořských stromů, proto se nemusíte obávat spalujícího žáru. Ubytování u prémiové varianty se nachází v první řadě u moře. Nebudete tak ztrácet čas cestou na pláž a zároveň se vám naskytne nerušený výhled na zapadající slunce.

Jakou oblast máte nejraději?

Mobilní domy se nacházejí po celém Chorvatsku v turisticky nejvyhledávanějších lokalitách. Záleží pouze na vás, zda dáte přednost Istrii, Kvarneru, Severní, Střední či Jižní Dalmácii. Není žádným problémem ubytovat se rovněž na ostrovech Krk, Pag, Rab, Brač, Korčula atd.

Kategorie: Cestování