Nudí vás pláže, nechcete ani na túry do hor a rozpálená centra velkých měst vás v létě také nelákají? Zkuste to letos jinak. Připlaťte si a zažijte dovolenou, na niž budete vzpomínat do konce života.

Pokud se Češi vydávají do Afriky, bývá to nejčastěji někde severně. Egypt, Alžírsko apod. Sem se jezdí výhradně slunit na pláž, případně okouknout pyramidy a projet se na velbloudovi. Afrika je však obrovský kontinent s mnoha tvářemi a vy byste letos mohli poznat její divokou tvář.

Africké dobrodružství volá

Co všechno vás v Africe čeká? Delta řeky Okavango, říčky, mokřady, laguny s nádhernými květy leknínů. Majestátní sloni, velcí hroši, leopardi i krokodýli. Solné pláně, plameňáci, neopomenutelné Viktoriiny vodopády, kmeny křováků i velké moderní metropole.

Vidět v přirozeném prostředí zvířata, která většina lidí zná jen ze ZOO, je nepopsatelný zážitek. Co však většinu turistů dostane ještě mnohem více, jsou afričtí obyvatelé. Setkání s kmeny, jež žijí daleko od civilizace životem, který je pro nás nepochopitelný, jsou plná emocí, překvapení i radosti. Jak tvrdí na https://www.saf-safaris.com/cs/, Afriku si prostě zamilujete.

Vydejte se do Afriky přímo s Manželkou Africkou

Cestovat na vlastní pěst po Evropě a po Africe je něco úplně jiného. Na černém kontinentu se bez znalých průvodců obejdete jen těžko. Nejlepší je vyjet s někým, kdo vás provede, ukáže vám vše zajímavé. A přesně tohle dostanete v rámci SIMON AND FANTA SAFARIS s Manželkou Africkou.

Za značkou Manželka Africká se skrývá Jakub Fanta a jeho žena Tshepo Simon Fantová. Jakub je pilot, Tshepo má zkušenosti z cestovního ruchu a oba milují Botswanu, potažmo Afriku. Rozhodli se proto ukázat její kouzlo i dalším lidem. Naplánují vám výlet po Africe na míru a celý ho s vámi absolvují. S Jakubem se domluvíte česky, takže si nebudete muset dělat starosti s jazykem ani s vyřizováním. Jednodušší už to být nemůže, do Afriky se teď můžete vydat skutečně i vy! Více informací najdete přímo na https://www.saf-safaris.com/cs/.

Kategorie: Cestování