Kdo by nechtěl alespoň jednou prožít Silvestr na horách. Hotel Aurum nabízí příjemné prostředí Černého Dolu, sjezdovky i běžecké tratě v bezprostřední blízkosti, bohatě vybavený hotel i kvalitní stravování.

Silvestr na horách


Kdo by nechtěl alespoň jednou prožít Silvestr na horách. Hotel Aurum nabízí příjemné prostředí Černého Dolu, sjezdovky i běžecké tratě v bezprostřední blízkosti, bohatě vybavený hotel i kvalitní stravování. Silvestrovský program je navíc příjemným zpestřením poslední noci v roce. Přijeďte si dobře zalyžovat a užít si veselou silvestrovskou oslavu.

Vezměte na hory celou partu nebo rodinu


Nezáleží, jestli si chcete Silvestr na horách užít s rodinou nebo skupinou přátel, nabízíme každému něco. Pro rodiny s dětmi máme ubytování v příjemném rodinném apartmánu nebo slevy na dětské permice ve skiareálu. Ostatní se mohou těšit na speciální silvestrovské menu i nějaké překvapení.

Navštivte Hotel Aurum


Hotel Aurum je svou polohou ideálním místem, kde se ubytovat a užít si Silvestr na horách se vším všudy. Od nás máte blízko na sjezdovku, na běžeckou trať, snadno se dostanete do okolních měst a dosažitelné jsou i nejvyšší hory Krkonoš včetně Sněžky.


  • Silvestr na horách v Hotelu Aurum tak nemusí být jen o jedné noci

  • Užít si můžete několik dní i celý týden na přelomu roku

  • V ceně pobytu je vždy zahrnuto ubytování, snídaně, využívání zařízení hotelu a sleva na wellness služby

  • Konec roku si tak můžete opravdu užít

Kategorie: Cestování

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *