Během horkých letních dnů a studených zimních večerů si každý organismus zaslouží absolutní očistu a dokonalou regeneraci. Lidský zrychlený životní styl by se měl přiměřeně vyvažovat náležitými oddechovými aktivitami, kam spadají masáže, sport, případně wellness, aktivní odpočinek, práce na zahrádce, odpočinek v přírodě, kulturní zážitky a různé koníčky. Umíme vám pomoci s konstrukcí wellness zóny zahrnující perfektní vířivé vany, dostupné infrasauny a levné mobilní vířivky.

Moderní vířivé vany stoprocentně zaručí spolehlivou regeneraci každého organismu

Aktivně sportující lidé, nebo manuálně pracující lidé, postarší osoby, ale i mládež v rozpuku či nejmenší děti stoprocentně využijí nabízených kladů, jimiž oplývají populární vířivé vany. Snadná instalace dnes umožňuje instalaci vířivé vany v koupelně běžných rozměrů, v zahradě, či za domem, podzemních prostorách, či v obývací světnici, případně na jachtě. Máme menší vířivé vany, avšak i velké vířivé vany pro více osob. Záleží tedy na požadavcích a nárocích každého zájemce, avizovaný sortiment je dostatečně široký, aby vykryl přání jednotlivého zákazníka.

Vaši peněženku potěší levné mobilní vířivky

Každý klient si v současnosti může vybavit wellness studio dle svých přání. Proto máme na skladě užitečné mobilní vířivky, jež se se můžou chlubit jednoduchým a svižným smontováním, ale i cenou přijatelnou každému. Proto si každý zájemce může prohlédnout naše mobilní vířivky – spa, pro jejichž výrobu bylo použito praktické laminované PVC a kvalitní syntetická kůže. Kapacita mobilní vířivky bývá většinou čtyři osoby. Avizované mobilní vířivky se nemusejí nafukovat ani ústy, ani kompresorem, protože tuto práci za vás vykoná zabudovaný nafukovací mechanismus každé mobilní vířivky. Užitečné mobilní vířivky samozřejmě pojímají trysky s vodními proudy.

Avizujeme užitečné, moderní infrasauny pro každého

Nesporným pozitivem každé infrasauny jsou její skvělé rozměry. Nejdůležitější přínos pro nás přinášejí infrasauny s infračervenými paprsky, potřebné údaje a instrukce nabízejí naše webové stránky. Neplaťte tedy za vstupenky do občanské sauny, soukromí infrasauny potěší v každém ročním období.