Vymýšlel jsem erotické zpestření pro svoji ženu. Vlastně kecám, chtěl jsem potěšit nás oba. Abychom ten náš sexuální život zas nakopli do vyšších obrátek. Jasně že se furt dost milujeme, ale v posteli to bylo v poslední době tak nějak podobné. Ani jednoho sex neuspokojoval, jak by sex správně měl. Avšak pátrání po erotické inspiraci po rozmanitých sexshopech je nekonečné, ještě když jsem ani zbla nevěděl, co konkrétně chci. Co mě ale zarazilo, že jsem objevil sexshop, kde jsou pojednání soustředěná na veškeré erotické pomůcky a jejich používání v praktickém životě. V sekci Inspirujte se je velké množství testů sexuálních hraček, prádla a všeho možného neokoukaného zboží, co lze při sexu využít.

Lidi na webu objasňují, co s hračkami provádějí, jak se při milování dají využít všelijaké erotické pomůcky, vibrátor, případně prádlo. Na webu naleznete, jakými vlastnostmi se jednotlivý vibrátor může pyšnit, jakým se vyhnout, a podobně. Proto web můžu jen doporučit těm, co hledají informace jak zkvalitnit sex. Hodně dní mi trvalo, než jsem všechny informace pobral. Díky večernímu pročítání webu se ženou se náš společný sexuální život neskutečně obohatil. Nejvíc mě příjemně zaskočila sekce Pořádná masturbace, jež obsahuje inspirativní nápady na kvalitní sex i bez stálé partnerky.

Byl jsem omráčen, že erotické pomůcky nabízí hodně milá prodavačka. Někdy slečna píše trochu hůř, její nápady překypují vtipem. Třeba rady jak zvětšit penis. K tomu se má co ohánět proto, aby jí sexshop prosperoval, navíc vám ale dovede taky poradit! Gumové vibrátory, anální kolíky, populární kovové erotické pomůcky, rozličné sady pout, různé sady návleků a kroužků – o tom ví všechno, takže její partner musí být na vrcholu blaha. Nadto napsala článek na web, jak otestovala trojku s umělou vagínou Fleshlight . Popravdě – takový kus by mi doma nepřekážel.

Takže jsem vám popsal zatím nejlepší web o sexu a vůbec, jaký jsem nalezl.