Pojmy jako nano nebo nanotechnologie se stále více dostávají do povědomí lidí. Tato revoluční technologie dokáže nevídané věci. Produkty vyrobené na bázi nanotechnologie jsou schopny změnit povrchové vlastnosti.

Existuje mnoho povrchů, které jsou vhodné k ošetření nano produktům. Jde o sklo, keramiku, plast, lakované povrchy, nerez, chrom, dřevo, textil, kámen, pórovité povrchy či papír. Všechny tyto povrchy mohou získat zcela nové vlastnosti díky inovativní nanotechnologie.

Po aplikaci nano produktu se na povrchu vytvoří velmi tenká nano vrstva, která zabezpečí zcela nové vlastnostihydrofobie (odpuzování vody), oleofobie (odpuzování olejů) a nepřilnavost nečistot. Povrch získá samočisticí efekt, díky čemuž na čištění povrchu bude stačit čistá voda. Nano vrstva je UV-stabilní a neškodná pro potraviny.

Inovativní nano produkty najdete v nabídce společnosti NanoProm. Navštivte e-shop společnosti a dozví se více o nanotechnologii. Vyzkoušejte nano produkty a užívejte si výhody této revoluční technologie.

Kategorie: Eshopy