Nanotechnologii zná stále více lidí. Tato inovativní technologie zkoumá věci na atomární úrovni. Produkty vyrobené na bázi této technologie dokáží nevídané věci. Jsou schopny změnit vlastnosti povrchů a dodat těmto povrchů zcela nové vlastnosti.

Nano produkty lze ošetřit mnoho povrchů. Může jít o sklo, keramiku, lakovaný povrch, plast, chrom, nerez, textil, dřevo, kámen, pórovité povrchy a mnoho jiných. Všechny tyto povrchy mohou získat zcela nové a jedinečné vlastnosti.


Po nanesení nano produktu se na povrchu vytvoří velmi tenká vrstva, která zabezpečí hydrofobii, oleofobii a nepřilnavost nečistot. Ošetřený povrch je UV-stabilní a získá efekt lehkého čištění. To znamená, že na následné čištění povrchu vám bude stačit čistá voda nebo mokrý hadr bez použití čisticích prostředků.

Inovativní nano produkty najdete v e-shopu společnosti NanoProm. Zde se můžete dozvědět více o samotné nanotechnologii, projít si nabídku nano produktů a vybrat si ten správný pro vaše potřeby. Vstupte do světa nanotechnologie a užívejte si její výhody.

Kategorie: Eshopy