Nad každodenními výdeji zůstává rozum stát? Utrácíte hodně a přitom nakupujete málo?Ověřte si, zda neděláte chybu, která má přímý dopad na obsah vaší peněženky.

Vstupujete do sámošky a máte u sebe nákupní seznam. Využíváte akcí, sbíráte body a věrnostní karty. Znáte všechna tajemství nakupování a přes to na konci měsíce nevycházíte s penězi? Mnozí lidé mají takové problémy, je to ale o tom, že neznají jednu, chytrou metodu. Používají ji nejen lidé, kteří chtějí co nejvíce ušetřit, ale i ti, kteří na tom jsou velmi dobře. Proč utrácet víc, když můžete utratit méně?

Už dávno jsem pochopila, že neušetřím na jídle a oblečení. Jejich ceny stále stoupají, zatímco plat se ani nehne. Na způsob jak ušetřit jsem přišla úplnou náhodou. Díky těmto znalostem se mi podařilo nechat v peněžence zhruba 6 000 Kč na zábavu a mimoškolní aktivity pro sebe a pro moje děti. Peníze ušetřím díky nakupování voucherů.

Návštěva kosmetického salónu? Víkend mimo město? Paintball? Než si takovéto příjemnosti začnu plánovat, nejdřív se podívám na stránky The best vouchers. Díky nim si můžu srovnat ceny těchto aktivit s voucherem a bez něj. V 90% případů se lépe vyplácí nabídky z těchto stránek. Jelikož je nás doma 5 a všichni máme rádi aktivní odpočinek, ušetřím opravdu hodně.

Často se setkáváme s názorem, že služba koupená v podobě voucheru by mohla být provedena nepořádně. Servis v hotelu nebude milý a masáž bude provedena neprofesionálně. Na základě vlastních zkušeností musím říct, že na takové zacházení můžeme narazit za každých okolností. Čím dál tím častěji je situace, když sleva na danou službu znamená horší zacházení se zákazníkem, minulostí. Zaprvé, takovým způsobem si společnost dělá špatnou pověst. V době Internetu si málokdo může dovolit špatná hodnocení, které se snadno píšou. Zadruhé, nepříjemné zkušenosti vyplývající z koupě voucheru nedělají dobře stránce, na které jsme ho koupili. Zákaznický servis je povinen přijmout reklamaci, někdy i vrátit peníze a tak to zabere hodně času.

Pokud jste kdykoliv využil The best vouchers, víte, že se na něm dá ušetřit docela hodně. Jak to, že se to vyplácí prodejcům? Prostě si vydělají peníze dopředu. I když kupujete voucher, který uplatníte za měsíc, společnost, která ho prodává, dostane peníze hned. A tak na tom každý získává.

Kategorie: Eshopy