V první řadě, je třeba se zaměřit se na kvalitu. Výrobky by měly mít certifikovány STANDARD 100, který prokazuje, že textilie jsou šetrné a bezpečné pro pokožku. Pokud máte takovou možnost, pořiďte ložní povlečení opatřené zipem. To bude skvělé pro Vaše pohodlí, aby se předešlo úniku náplně z polštáře, jako tomu bývá u knoflíkových modelů. Toto řešení navíc chrání přikrývku i polštář před nečistotami a mikroby. Rovněž stojí za ověření typ náplně přikrývky. Peří je potencionálně často alergické, takže se nedoporučuje dětem, zejména těm nejmladším. Vlněné ložní prádlo je v textilním průmyslu oceňováno pro jeho hydroskopické a termoregulační vlastnosti. Pro kojence budou syntetické produkty tou nejlepší volbou.

Pokud jde o grafické motivy, je jich na trhu spousta. Když hledáte produkt pro kojence, oblékněte si okouzlující motivy a jemné barvy.


Kde hledat kvalitní ložní povlečení?


Nejlepší řešení bude koupit povlečení od renomovaného výrobce. Díky tomu si můžeme být jisti, že produkt pochází z české výroby, je vyráběn s náležitou péčí a je zhotoven z nejlepších možných komponentách. Nezapomeňte, že ložní povlečení lze používat max 2-3 roky. Je jen na vás, zda si koupíte levný, nekvalitní produkt, který bude vypadat hrozně po prvním vyprání, nebo se spíše soustředíte na dlouhodobé používání.