Jsou Vaše náklady na bydlení, auto, telekomunikace nebo pohonné hmoty příliš vysoké? Máte pocit, že platíte neustále moc peněz za elektřinu nebo plyn? Potřebujete ušetřit nějakou korunu? Pak čtěte dále! Máme pro Vás řešení.

O co jde?

Projekt Chytrá příležitost je spotřebitelská síť, která se zaměřuje na snižování nákladů.  Máte tak možnost ušetřit jak na běžných nákupech, tak na pravidelných výdajích spojených s chodem domácnosti. Vše je navíc zdarma, takže za zkoušku opravdu nic nedáte.

Jak to funguje?

Je to jednoduché. Chytrá příležitost vychází z jednoduché myšlenky, že čím více spotřebitelů se spojí, tím lepší cenu je možné u velkých firem nabízejících služby, které v určité míře využívá každý z nás, vyjednat. Řada společností je v současné době ochotná nabídnout zajímavé slevy, pokud se spojí více spotřebitelů, kteří budou jimi nabízené produkty využívat.  A právě ve spojení sil většího množství spotřebitelů spočívá naše síla.

Využívat výhody Chytré příležitosti může úplně každý! Je to navíc velice jednoduché. Stačí na webu vyplnit své poštovní směrovací číslo, e-mailovou adresu a zvolit služby, u kterých chcete snížit své výdaje. My pro vás pak vyjednáme co nejvýhodnější cenu a podmínky pro poskytování služby či prodej zboží. Nabídku Vám následně zašleme na Váš e-mail.

Vše je navíc zcela zdarma a nezávazné. Poté, co obdržíte konkrétní nabídku, se můžete zcela svobodně rozhodnout, zda ji využijete či nikoliv. V případě, že se pro nabídku, která pro Vás byla vyjednána rozhodnete, stačí jen vyplnit formulář a odeslat nám jej zpět. Vše ostatní již zařídíme za Vás, nemusíte tudíž nikam chodit ani nic vyřizovat!

Zaujalo Vás to?

Pak Vás zcela jistě potěší, že Chytrá příležitost nabízí i další možnost, jak ušetřit a snížit své náklady. Máte totiž možnost získat zpět část Vaší útraty ve více než 380 obchodech, které s námi spolupracují. Stačí se zaregistrovat na webu Chytrá příležitost, vybrat si svůj oblíbený obchod a nakoupit zboží. Z každého nákupu Vám vrátíme část peněz!