Zasněte se a představte si následující: vstáváte přirozeně s východem slunce (v tropických a subtropických oblastech vychází slunce po celý rok kolem šesté), každé ráno si jdete zaplavat do svého bazénu, v sezóně třeba i s rodinou a s dětmi do oceánu užít si nádherných bílých pláží, každé ráno si vychutnáte dobrou kávu z terasy. Sluníčko svítí po celý rok, se sněhem a zimou se můžete rozloučit a nechat zimní boty a bundy v Čechách. Užíváte si rozvinuté infrastruktury a všech služeb na velmi vysoké úrovni, máte skvělé sousedy, se kterými chodíte posedět na sklenku něčeho dobrého do víru města…

Líbí se Vám tato představa? A víte, že o tom nemusíte jen snít a naopak toto prožívat jako realitu? Investujte výhodně do nemovitostí na Floridě a zajistěte sebe i svou rodinu, máte pro to v současné době ty nejlepší podmínky.

Proč investovat do nemovitostí na Floridě?

  • zajistíte si luxusní bydlení v jedné z nejatraktivnější části světa (buď natrvalo, nebo na trávení léta, prázdnin, jako zimní sídlo apod.)
  • nemovitosti můžete pronajímat a tím si zajistit zajímavý pravidelný výdělek a postupné zhodnocení nemovitosti
  • pokud se později pro prodejce změní situace na realitním trhu můžete nemovitost se ziskem prodat

Buďte na Floridě jako doma, česká realitní kancelář Florida Club Vám zajistí kompletní servis

Nesněte o pořád o tom, že chcete žít v ráji, ale rovnou v něm žijte! Realitní kancelář Florida Club zajišťuje pro podobné nadšence, jako jste vy, kompletní realitní servis v rámci velmi složitého procesu nákupu domu nebo bytu na Floridě (potažmo v celé USA). Celý proces tato kancelář vymyslela za Vás, neztrácejte tedy čas ani peníze tím, že byste si chtěli vším projít sami. Přidejte se do klubu českých spokojených zákazníků této kanceláře, kterým tato realitní kancelář pomohla splnit si svůj sen, aby si mohli tropického ráje Floridy užívat plnými doušky.

Co pro Vás Florida Club může zajistit?

  • kompletní servis v oblasti koupi a správy nemovitostí (bytů i domů), tzn.:
  • vyhledání dostupných nabídek na trhu, které odpovídají představě klienta
  • po seznámení s parametry a cenou nemovitostí zajištění osobních prohlídek nemovitostí a předložení konkrétní nabídky
  • v případě oboustranné shody zajištění všech potřebných kroků pro zdárný průběh procesu převodu do nemovitostí (sepsání kupní smlouvy, složení kauce apod.)
  • pro klienty zajištění na Floridě bydlení v době nákupu nemovitosti nebo investičních prohlídek

Kontaktujte tuto realitní kancelář a dozvíte se více – nádherné pláže na Floridě na vás už čekají!