Již jen do konce tohoto měsíce mají začínající zpěváci možnost hlásit se do stále populárnější pěvecké soutěže s mezinárodní účastí ČESKO ZPÍVÁ 2015, a získat tak šanci předvést svůj talent před odbornou a hvězdnou porotou. Uzávěrka přihlášek je 31. ledna 2015.

 

Talentovaným soutěžícím dává soutěž velkou šanci splnit si sen o pěvecké kariéře, a zařadit se tak po bok úspěšných účastníků předchozích ročníků soutěže, jako jsou například Eva Matějovská, Michal Horák, Michal Šeps, Diana Kalashová či Markéta Konvičková. Mezi nejaktuálnějších úspěchy soutěžících ČESKO ZPÍVÁ patří například účinkování Josefa Feča a Veroniky Mertové v muzikálu The Addams Family.

Pěvecké výkony soutěžících hodnotí odborná porota, složená již tradičně z producentů, manažerů, hudebních profesionálů a celebrit. Jako každý rok, i letos v ní zasednou odborníci a známé tváře, populární osobnosti české hudební scény. Svou účast v porotě již 9. ročníku soutěže potvrdili mimo jiné zpěváci Marian Vojtko, Bohouš Josef, Josef Vágner, Zdeněk Podhůrský a Marek Relich, který je mimo jiné úspěšným účastníkem dvou dřívějších ročníků Česko zpívá (finalista Česko zpívá 2011 a Česko zpívá 2012 v kategorii Sólisté 15 – 26 let), skladatel a muzikant Petr Bende, zpěvačka Renata Drössler, moderátorka Nicol Lenertová, company manažer a produkční Hudebního divadla Karlín Tomáš Böhm, produkční FTV Prima Stanislav Běle, hudební producent Milan Herman, profesionální tanečník Tomáš Smička a odborný zástupce české tiskové a informační agentury ČTK Roman Jireš. V porotě samozřejmě nebude chybět ani patronka soutěže, sólistka Hudebního divadla Karlín, divadla Broadway a divadla Hybernia v Praze Kamila Nývltová.

Do ČESKO ZPÍVÁ 2015 se mohou zájemci přihlásit pomocí jednoduché elektronické přihlášky, kterou naleznou na stránkách soutěže (www.cesko-zpiva.cz/cs/prihlaska). Jsou zde také kompletní pravidla (www.cesko-zpiva.cz/cs/pravidla). Přihlašovat se lze do jedné ze tří věkových kategorií: 9 – 14 let, 15 – 26 let a nad 26 let. Nejúspěšnější účastníci soutěže se mohou těšit na atraktivní výhry v podobě mimo jiné studiové nahrávky, profesionálních fotografií, poradenství v oblasti hudební produkce, zastoupení uměleckou agenturou, originální kované sošky z dílny uměleckého kováře a hodnotných věcných cen od partnerů soutěže.

 

 

ČESKO ZPÍVÁ je moderně pojatá pěvecká soutěž pro začínající zpěváky – děti, mládež i dospělé -, která se s každým svým dalším ročníkem rozrůstá, a nabízí tak soutěžícím stále větší prestiž a možnosti podpory budoucí profesionální pěvecké kariéry těm nejlepším. Hlavním cílem ČESKO ZPÍVÁ 2015 nadále zůstává podpořit pěvecký talent dětí a mládeže – objevit nové talenty a dát jim možnost prosadit se.

ČESKO ZPÍVÁ 2015 vyhlašuje občanské sdružení “TŠ Bonifác”, organizuje ji reklamní a umělecká agentura ART PRESTO s.r.o. Soutěž již několik let probíhá pod záštitou starosty města Trutnova Mgr. Ivana Adamce, poslance a člena předsednictva poslaneckého klubu ODS, a za podpory ředitele společenského centra pro kulturu a volný čas UFFO Trutnov pana BcA Libora Kasíka. Mezi hlavní partnery patří společenské centrum UFFO, město Trutnov, Krkonošský deník, Český rozhlas Hradec Králové a Pardubice, Roland CZ, Česká spořitelna, Milan HERMAN Management, hotel Patria, či U-KLUB Olomouc. Mezi letošní nové partnery patří mimo jiné také internetový obchod se zbožím pro děti Baby in style, největší evropský obchod s hudebninami Thomann nebo SOFTdent®, špičkový program ústní hygieny.

 

Kategorie: Hudba