Dožít se rána, Zajímáš mě, Ukaž se mi, A co ja?, Koně, Klaun, Smrt krásných srnců, Na kafe! To jsou nejznámější hity třebíčské rockové legendy Carmen, které znovu po roce zazní 21. července v areálu Na Kopci ve Výčapech u Třebíče. Speciálním hostem letošního koncertu Carmen bude i původní frontman kapely, Vlasta Zahrádka. Den „D“ pro všechny příznivce třebíčských Carmen letos nastane v sobotu 21. července v tradičním areálu Na Kopci ve Výčapech u Třebíče. V případě nepříznivého počasí by se akce přesunula do kulturního domu v Trnavě u Třebíče. V rámci letošního koncertu se znovu představí oba lídři kapely, zpěvák Petr Bende i původní zpěvák Vlasta Zahrádka. Pro návštěvníky koncertu se areál otevře v 19.00 hod. Připraveno je bohaté občerstvení, posílený výčepní tým nebo i košt vína.

Carmen za celou svoji historii absolvovala na 1 300 vystoupení. Kapela vytvořila rekord v návštěvnosti kulturních sálů na více než 70ti místech. Jediným členem kapely, který všechny akce absolvoval, je zakládající člen, kapelník a kytarista Luboš Denner. Ten dal také kapele v roce 1986 jméno dle legendární opery G. Bizeta. Spoluzakladateli byli také dlouholetý bubeník Pavel Kissi Veselý a původní zvkukař Dušan Němec.

Skupina Carmen vydala 2 dlouhohrající desky, absolvovala více jak 20 TV pořadů, vyhrála například i tehdejší TV hitparádu studia B live České televize, kterou vyhráli v jednom roce na jaře, v létě, na podzim, v zimě i celkově jako objev roku se skladbami „Smrt krásných srnců“, „Ukaž se mi“ a „Zajímáš mě“. Ke skladbě „Cesty soukromé“ natočila skupina i TV klip.

„Ve Výčapech u Třebíče pořádáme tento tradiční koncert každý rok. Máme výborné vztahy s obecním úřadem i lidmi z obce Výčapy a moc si jich vážíme. Do Výčap se každý rok moc rádi vracíme především kvůli všem lidem a neopakovatelné atmosféře.“, uvedl Luboš Denner.

Předprodej vstupenek:

D.A.N. production, s.r.o., Hasskova 9, Třebíč, Great Store CD a DVD, Karlovo nám. 43 (vedle Čedoku), Třebíč, Hudební nástroje Mijovič, Karlovo nám. 50, Třebíč, Interspar – Café Momento, Znojemská 1383, Třebíč, Restaurace a penzion Morava, Výčapy u Třebíče, Hotel Opera – recepce, Jaroměřice nad Rokytnou, Turistické informační centrum, nám. Míru 1 (v areálu zámku), Moravské Budějovice, Minimarket Trnava, Trnava 174, Pohostinství U Kazdů, Budišov 6.Prodej vstupenek na místě od 19 hodin.Více informací najdete na www.carmentrebic.cz

Kategorie: Hudba

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *