Stačí navštívit vlastní půdu, podívat se hluboko do skříně a najdeme poklad, který bude mít pro Vás nevyčíslitelnou cenu. Staré zaprášené krabice plné 8mm celuloidových filmů na plastových nebo plechových kotoučích. Na první pohled se zděsíte a pomyslíte si „Co s tím?“ Žádný projektor už dnes nikdo přece nemá, a když má, tak je v žalostném stavu. Gumičky jsou již dávno ztrouchnivělé, žárovky spálené a mechanika skřípe nedostatkem promazaného pohybu. Co dělat? Máme pro vás návod, jak tento poklad vyzvednout z mořského dna. Zabýváme se digitalizací 8mm filmů na DVD. Objednání je jednoduché. Na internetových stránkách www.myfilm.cz kliknete na ikonu „VIDEO Služby“ a následně na obrázek 8mm filmu. Před Vámi se rozbalí kompletní služba digitalizace zvoleného formátu. Jednoduchý náčrtek Vám poradí, jak odhadnout délku filmu na kotouči a pak již nebrání nic digitalizaci Vašeho záznamu na požadovaný disk. Stránka Vám zároveň prozradí konečnou cenu bez skrytých poplatků.

Převedený záznam lze dále digitálně upravovat dle Vašeho výběru. Můžeme provést střih základní (vyjmutí černých nebo naopak bílých míst ze záznamů), nebo střih důkladný (vybrat ze záznamu pouze scény, o které máte zájem). Na záznam lze aplikovat „retuš“ – prosvětlení tmavých míst, světlým místům přidat kontrast a přizpůsobit barvy skutečnosti. Do němých 8mm filmů lze dle dynamiky záznamu přidat hudební doprovod.

Ukládat lze digitalizovaný záznam na DVD, vlastní doručený HardDisk, FlashDisk atd. Formát lze vybrat dle potřeby „VOB“ pro prohlížení v DVD přehrávačích nebo „MPG“ pro další úpravu ve Vašem PC. Hotové DVD lze opatřit potiskem disku a obalu se snímky ze záznamu.

Tento disk pak stačí vložit do Vašeho DVD přehrávače, pohodlně se posadit k televizi a zavzpomínat na doby dávno minulé. Záznam již nebude ztrácet kvalitu a disk již nebude stárnout, vysychat ani se mu nebude trhat perforace, jak to bývá u 8mm filmu.

Podrobnosti o převodu 8mm filmu : www.myfilm.cz/prevod…

Kategorie: Informace

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *