Všichni dobře víme, že sex je jednou ze základních životních potřeb. Pokud nemáte přítelkyni či manželku, popřípadě vás vaše žena nedokáže v posteli uspokojit, nemusíte už s nejistým výsledkem lovit po barech děvčata nebo utrácet nekřesťanské peníze na privátech. Realistické panny, vyrobené ze silikonu či termoplastického elastomeru vám dokážou přinést sexuální uspokojení, srovnatelné s většinou skutečných žen. Na rozdíl od nich vás ale nikdy neodmítnou, nebude je bolet hlava a vždy budou připraveny dychtivě vyhovět jakýmkoli vašim sexuálním přáním.

Realistické panny jsou k nerozeznání od živých bytostí

Možná si pod pojmem erotická panna představíte nevzhledné nafukovací monstrum s otevřenými ústy. Od 90. let, kdy tyto se tyto panny prodávaly v sex shopech, již však uteklo hodně vody. Současné kvalitní silikonové panny jsou vybaveny vnitřní kovovou kostrou s plně flexibilními klouby a jejich pokožka je vyrobena z materiálu TPE, který dokonalou imituje lidskou pleť. Jakmile ji pohladíte, je to jako byste se dotýkali živé ženy. Jejich realističnost je ještě umocněna faktem, že některé kvalitní silikonové panny mají vnitřní vyhřívání a dokonce i hlasový výstup, takže při milování sténají rozkoší jako skutečné ženy z masa a kostí.

Kolik stojí kvalitní silikonové panny?

Realistické panny nejsou nejlevnější, přesto však nejsou tak drahé, abyste si je nemohli dovolit. Když si spočítáte, kolik byste museli utratit za živou přítelkyni, je cena okolo 50 000 Kč velmi přijatelná. Největší sortiment a nejlepší ceny realistických panen najdete na e-shopu topsexdolls.cz který je autorizovaným distributorem kvalitních silikonových panen nejlepších světových výrobců. O kvalitě realistických panen se zde můžete přesvědčit i osobně a dokonce si je můžete pronajmout na jednu noc.