Ačkoliv by se mohlo zdát, že v dnešní digitální době už jsou papírové vizitky přežitkem, není tomu tak. Stále mají svůj význam a pravděpodobně budou mít i v budoucnu. Takže pokud podnikáte a zatím své kartičky s kontaktem nemáte, je nejvyšší čas si je pořídit. Jde o investici v řádu pár stokorun.

Dnes se hodně hraje na netradiční pojetí vizitek. Zejména designéři či kreativci se kolikrát vyřádí a svou vizitku darují ve formě nějaké skládačky, fotograf třeba ve tvaru objektivu, pekař v designu sušenky. Nemusíte zacházet až do takových detailů, ale mít pěknou vizitku se opravdu vyplatí.

Proč?

Vizitka je vlastně takovou formou reklamy. Když ji někomu darujete, nikdy nevíte, kam se dostane. Třeba si ji dotyčný položí na stůl v kanceláři nebo ji vystaví někam, kde ji uvidí spousta dalších lidí.

Zároveň uděláte dobrý dojem. Co myslíte, že působí lépe? Když někomu budete diktovat své telefonní číslo či e-mail, nebo pokud mu dáte do ruky kartičku, kde si všechno pohodlně přečte?

A kde ji vzít?

Můžete si zaplatit práci grafického designéra, pokusit se něco stvořit samostatně nebo využít již připravených návrhů. To je asi nejschůdnější cesta, jestliže nechcete platit tisíce a nejste zrovna dobrým grafikem. Podívejte se na Printuj.cz, kde nabízí tisk vizitek online. Právě tam totiž mají spoustu návrhů vizitek, které lze použít. Vyberete si návrh, dopíšete své kontaktní údaje, případně poupravíte, co byste chtěli změnit, vyberete papír a odešlete k tisku. Čím více vizitek si objednáte, tím bude cena za jeden kus nižší. Doma je budete mít bleskově, Printuj dodává po celé ČR i do 24 hodin.

Nezapomínejte tedy, že i v době digitální mají některé papírové materiály stále nemalý význam. Vizitky zrovna patří k těm, které si může dovolit snad každý. Tak na nic nečekejte a běžte si vytvořit svou vizitku.