Rádi vám nabízíme k pronájmu nadstandardně zrekonstruovaný a zařízený 3 – pokojový byt na Smíchově v těsné blízkosti Anděla. Byt je zařízen nábytkem, a všemi spotřebiči.  V koupelně vana, WC a pračka. Kuchyň vybavena mikrovlnou, malým sporákem, myčkou a malou lednicí. Na podlaze plovoucí podlahy a dlažba. Byt má terasu 20 m2 s nádherným výhledem na na Smíchov a Pražský Hrad. Nabízíme na pronájem i zajímavý byt 3+kk na Pražské Hanspaulce.
Bytový dům na Smíchově je zateplen, s výtahem, a byt se nachází na 6. patře z 8.
K dispozici je lodžie. V domě je internet a kabelová televize kterou je možné v případě zájmu aktivovat u kabelové společnosti UPC.
Byt je volný od 01.03.2016, a vhodný pro zájemce bez domácího mazlíčka.
Kauce – jistina se skládá ve výši jednoho měsíčního nájmu.
V případě zájmu neváhejte kontaktovat realitního makléře, který se o tuto zakázku stará. Pokud chcete najít zajímavé bydlení obraťte se na speciality na pronájem bytů v Praze – realitní kancelář ATLAS reality.

Byt prošel celkovou rekonstrukcí – dřevěné parkety, dlažba, sanita, nová kuchyňská linka se spotřebiči – lednice s mrazákem, elektrická trouba, plynová varná deska, digestoř, mikrovlnná trouba, myčka nádobí … Majitel nabízí byt k pronájmu plně zařízený.  Dům je v péči správní firmy, která se stará o správu celého domu.

Smíchov je pražská městská čtvrť a katastrální území na levém břehu Vltavy, náležející do městské části Praha 5. Na severu sousedí s Malou Stranou, na jihu s Hlubočepy, na jihozápadě s Radlicemi. Smíchovský katastr vybíhá na západ severně podél Plzeňské ulice až po hranici s Motolem. Plzeňská ulice ve své horní části až na krátké úseky tvoří hranici mezi Smíchovem a Košířemi. Na protějším pravém břehu řeky se nacházejí od severu Nové Město, Vyšehrad a Podolí. Ke Smíchovu patří také velký vltavský ostrov Císařská louka (naproti Vyšehradu a Podolí) a Dětský ostrov. Význam Smíchova vzrostl se zbořením továrny na tramvaje, na místě které se vybudovalo obchodní centrum Nový Smíchov v jehož okolí bylo postavena řada velkých kancelářských budov, které poskytují prostor pro podnikání řady velkých firem. V letech 1903–1921 byl Smíchov městem, od roku 1838 měl status předměstí. V polovině 19. století byly součástí Smíchova také Košíře, které se později osamostatnily.

Kategorie: Služby-ŘemeslaStavebnictví