ProfiKrby se soustředí na krby a krbová kamna – výtečné produkty stavěné dle přání klientů, jež mají mnoho možností konfigurací z designového hlediska, dále dle výkonu a celkového užívání. Například krbová vložka Kobok nahrazuje vestavěná kamna, řadí se k designovým a společenským kouskům s akumulační dobou trvající až deset hodin.

Přehledný výčet produktů zahrnuje krbové vložky Kobok, užívané stavební hmoty na krby, na rozvedení tepla, různá krbová příslušenství a doplňkové produkty, populární krbová kamna Thorma, ale také sporáky na tuhá paliva, účelné kouřovody s příslušenstvím, společně s postupy, údržbou a vyčištěním krbů. Samozřejmostí je rovněž veškeré čištění komínů. Klienti, již si chtějí pořídit akumulační krby, krby s akumulačním materiálem kolem krbové vložky, ve spalinovém vedení anebo na plášti krbu, mohou využít vodní energie koncentrované do akumulační nádržky. Popisované krby plní skutečně znamenitou, energeticky výhodnou funkci, úlevu pocítí domácnosti i životní prostředí.

Bohatá nabídka společnosti pojímá spolehlivá krbová kamna Thorma, energeticky výhodná krbová kamna Thorma s výměníkem, kamna akumulační či kamna s designem krbů nezapomíná ani na tradiční sporáky na tuhá paliva. Mezníkem, kterého si váží zájemci o perfektní krbová kamna, krbových kamen a sporáků značky Thorma, jsou nepostradatelné části jako například náhradní vyzdívka a skla do kamen.

Každá krbová vložka se vybírá dle těchto parametrů: účinnost, průměrný hodinový výkon, konkrétní rozměry sirky dveří s rámem, výška dveří, vyvedení, k tomu ještě změřený průměr kouřovodu. Zájemci si mohou zvolit krbové vložky, jež je zručně vyvedena v desítkách možných variant. Před samotným výběrem určitě kontaktujte naše specialisty, kteří zákazníkům ochotně poradí, jaká krbová vložka by byla nejvhodnější.