Zážitková Agentura Říha se vždy pro zákazníky snaží udělat maximum, aby byli spojeni. Tedy aby poskytla skrze nabízený program svých zákazníkům, rodině či přátelům vzrušující zábavné okamžiky. Na zážitky, které na atrakcích zažijí, totiž jen tak nezapomenou. Nejde o žádné další zbytečné věci či produkty, kterých je v naší společnosti čím dál více a více. Naopak jde o vzrušující adrenalinové atrakce jako jízda v motokárách, let sportovním letadlem či aerotrim neboli simulátor stavu beztíže. Na zážitky z těchto akcí pak všichni účastníci rádi vzpomínají díky perfektní připravenosti a profesionalitě pořadatelů.

Atrakce pro děti – oblíbený skákací hrad

Nejen nevázaným adrenalinovým nadšencům a dospělákům se však v této agentuře snaží vyjít vstříc. Jelikož je řada jejich klientů z řad těch nejmenší, dětí, nabízí zábavné programy i pro ně, například atrakce jako skákací hrad. Jedná se o jednu vůbec z nejoblíbenějších atrakcí pro děti. V nafukovacím hradu si může zaráz hrát několik dětí, barevné skákací hrady jsou pro ně velmi zábavné a příjemně unavující součásti různých programů. Tyto atrakce pro děti si nejčastěji klienti zábavní agentury objednávají na poutě, dětské dny či narozeninové oslavy.

Jsou tyto atrakce bezpečné pro všechny účastníky? Na tento aspekt zábavná reklamní agentura Říha klade velký důraz. Na všechny nabízené atrakce vždy dohlíží vyškolená obsluha, která zajišťuje bezproblémový průběh atrakce. Všechny atrakce vždy doveze na místo atrakce, provede instalaci a všechny potřebné přípravné kroky, aby používání atrakce nic nebránilo. Samozřejmost je i pojištění účastníků proti úrazu.

Přemýšlíte-li o zábavních atrakcích jako skákací hrad, motokáry nebo horolezecká stěna, využijte služeb této agentury, která pronájem atrakcí nabízí již s dvacetiletou zkušeností v oboru.