Sami to možná moc dobře znáte: rok co rok dostáváte tuctové a fádní vánoční dárky od rodiny i přátel. Možná sami na tomto stavu máte také svoje přičinění, protože svým blízkým dáváte ty stejné dárky: elektronika, hračky (které skončí brzo v koši nebo ve skříni), případně to nejhorší – věci denní potřeby. Žádná originalita a maximální nuda.

Zvolte originální formu dárků = zážitky ve formě atrakcí

Odborníci ze zábavní agentury Agentura Říha s.r.o. radí vybírat vánoční dárky již na podzim s dostatečně dlouhým předstihem. Jako důvody udávají nutnost vyhradit si čas na přemýšlení, co každý člen domácnosti nebo přítel opravdu potřebuje, nebo co by chtěl zažít. Odborníci ze zábavní agentury jednoznačně vyzdvihují díky svým zkušenostem originalitu vánočních dárků ve formě zážitkových atrakcí, které si každý účastník prožije na vlastní kůži. Takový dárek je vždy dobrý – nikdy neskončí odhozený po čase v koši nebo v šuplíku. Je založen na kouzle jednoho okamžiku, na který se lze vracet jen ve vzpomínkách. A samozřejmě i skrze fotky, které někdo pro účastníka atrakcí pořizuje.

Atrakce pro jednotlivce nebo skupiny?

A jaké atrakce se zdají být nejvhodnější? Pro jednotlivce se nejčastěji jako dárek vybírají adrenalinové a automobilové atrakce v jednom: například terénní čtyřkolky, na nichž může jezdec po zaučení dosáhnout až stokilometrové rychlosti. Dále pro nadšence do všeho, co lítá, se jednoznačně doporučuje let sportovním vyhlídkovým letadlem.

Možností je však více: segway, sedmimílové boty, horolezecká stěna a mnoho dalších atrakcí.

Jako velmi zajímavá a originální varianta se jeví možnost pořídit dárek skupinově: pro více lidí naráz (skupina přátel, manželský pár, děti). Mnoho atrakcí, které Agentura Říha má ve svém portfoliu dostupných zážitků, je totiž myšleno jako skupinových hned od svého prvopočátku.

Pokud si nejste vybranou atrakcí jisti, kontaktujte odborníky této agentury s dvacetiletou praxí, poradí Vám, pro koho jsou atrakce vhodné (věkově, speciální potřeby), kdy jsou volné termíny, domluví se lokalita a další maličkosti. Pak už jen můžete zabalit svým milovaným pod stromeček krabičku s poukazem a sledovat, jak se jim jejich přání vyplní…