Ať už sháníte palubky na podlahu, na obklady, na dřevostavbu či jako okrasný prvek do rodinného domu či bytu, kvalita palubek by pro Vás měla být naprosto stěžejní. Proč? Kvalitní palubky Vám dlouho vydrží, neobsahují estetické ani pevnostní vady, nevyžadují náročnou údržbu, jsou naprosto ekologicky nezávadné (bez příměsí, bez zbytků barev či provozních kapalin) a hlavně dokonale vysušené bez přebytečné vlhkosti.

Obkladové a podlahové dřevěné palubky poptávejte u truhlárny Palubky Chyňava

Tyto palubky Vám zajistí truhlárna Palubky Chyňava, která sídlí v dobré dostupnosti hlavního města Prahy, ale i u Berouna a Kladna. Tato truhlárna má zkušenosti s výrobou a prodejem palubek a dalších produktů ze dřeva přes dvacet pět let a nabídne Vám jen to nejlepší ze svého sortimentu. Všechny dodávané palubky jsou z kvalitního českého středového dřeva a zákazník si může vybrat z různých profilů (tloušťka 15, 19, 20, 28 mm, šířku lze libovolně připravit) i materiálů (palubky smrk, modřín, borovice). Doporučujeme především modřínové a borovicové dřevo do interiéru, smrkové postačí na exteriér a doplňkové využití.

S kvalitními palubkami Vám pak nic nebrání tomu, abyste si užili svůj nový interiér nebo stavbu naplno. A budete mít také dobrý pocit z toho, že výběr dřevěných materiálů byla správná volba. Vždyť takové obkladové palubky z modřínu jsou nejen nádherné, ale také celý interiér zútulňují a posouvají jej kvalitativně dále oproti konvenčním řešením. Na borovicové palubky se pak také můžete spolehnout, co se týká například obložení podlah, protože vynikají dobrou otěruvzdorností a pevností.

Sledujte pravidelně web truhlárny Palubky Chyňava, která sdílí své tipy na využití jejich výrobků v aktualitách a akcích. Neváhejte se kdykoliv es svými dotazy obrátit na jejich zkušený personál.