Světové burzy zaznamenaly pokles cen plynu v posledním období 3 let až o polovinu. Díky této skutečnosti uspoří jak domácnosti, tak i společnosti, které   k tomu ještě ušetří díky zlepšujícímu se kurzu koruny vůči euru. Jediné co je třeba, je vybrat toho nejlepšího dodavatele plynu a pečlivě konat při srovnání cen plynu.

Porovnejte si naše ceny za plyn

Vybírat můžete ze šesti tarifů, které společnost ENRA nabízí. Rozhodnete-li se změnit stávajícího dodavatele, jde o běžný postup, jehož zajištění můžete ponechat na pracovnících firmy ENRA. Linka podpory je k dispozici 7 dní v týdnu a s její pomocí můžete vždy počítat.

Vzhledem ke skutečnosti, že dodavatel Enra Services má výrazně nižší náklady než konkurenční společnosti, může nabízet cenu zemního plynu nižší a navíc zůstává pro odběratele cena konečná. Nemá žádné další aktivační poplatky, či další skryté náklady, využijete-li i jejich věrnostní program tak dále také docela uspořite.

Cena plynu a jak jí srovnat

Nemáte páru o tom, který paušál za plyn se vám bude nejvíce líbit? Stačí použít on-line kalkulačku, která najde ten nejvýhodnější tarif za plyn. Aplikace kalkulačky není nijak složitá, pokud znáte množství spotřebovaného plynu, tak jí vložíte. Pokud nemáte představu o Vaší spotřebě, pro výpočet postačí uvést typ bydlení a důvod používání plynu.

Kalkulačka potom sama spočítá výsledek, podle kterého je možno nabídku vyhodnotit a vybrat si nevýhodnější variantu. Zvolením vhodného tarifu po srovnání cen ročně uspoříte zajímavou sumu peněz.

Domluvená cena plynu vám zůstane, protože odběratelům nehrozí žádné výrazné zdražení prvně domluvené ceny. Zajišťuje to příslušná právní úprava, tak i obchodní podmínky dodavatele. Rovněž ty, stejně tak ceník s těmito tarify za plyn, smlouvu a všechny potřebné detaily pro odběratele, jsou pravidelně zveřejňovány na firemních stránkách dodavatele plynu, kde je možno si je podrobně pročíst.