Plánujete uspořádat svatbu nebo firemní akci a hledáte neotřelé místo, na které budou všichni zúčastnění mile vzpomínat? Doporučujeme penzion Kovárna v Brně. 

Pokud do svého internetového vyhledávače zadáte svatba Brno, vyjede vám řada odkazů. A vy zřejmě budete tápat, který zvolit. Předpokládáme, že budete hledat kvalitní služby za rozumnou cenu a na dostupném místě. Ale rádi byste, aby váš penzion měl i něco navíc, nějakou tu třešničku na dortu. A tu jsme pro vás v penzionu Kovárna našli.

Skvělé strategické místo

Dostanete se sem téměř odkudkoliv. Penzion disponuje skvělou strategickou polohou v blízkosti centra Brna, BVV, Grand Prix i letiště Brno, dobré spojení je i přímo z D1. Na místě se můžete ubytovat v jednom ze čtyř stylových pokojů. Ať již klasickém studiu, pokoji deluxe či pokoji přímo královském. Součástí každého pokoje jsou sociální zařízení, šatní skříň, LCD televizor, lednička a možnost připojení na internet.

Snídaně jako pro krále

Říká se, že den bychom měli zahajovat pořádnou snídaní, a té se vám v penzionu Kovárna dostane v impozantních prostorách s historickými secesními kachlovými kamny z rodinného dědictví. Při snídani si zde skutečně budete moci dát „co hrdlo ráčí“. Je totiž podávaná formou bufetu.

Vinný sklep Brno

A co je ta třešnička na dortu? Jednoznačně místní úžasné vinné sklepy! Jsme na Moravě a co jiného bychom zde měli popíjet než víno? Jeho podávání je známkou pověstné moravské pohostinnosti a jako takové by na žádné svatbě či firemní akci rozhodně nemělo chybět. Místní klenuté vinné sklepy jsou opravdu jedinečné. Zdejší vinotéka s bohatou nabídkou moravských i zahraničních vín osloví snad každého milovníka vinného moku. Penzion organizuje i řízené degustace pro skupiny s odborným výkladem. Krb a stěna z historických signovaných cihel atmosféru jen dokreslují. Místo to je pro firemní i privátní akce, svatby, narozeniny či oslavy přímo jedinečné.