Dávno jsou pryč doby, kdy se silnice obešly bez dopravního značení. Za posledních několik desítek let výrazně stoup počet osobních i nákladních automobilů na silnicích, a tak se veřejné pozemní komunikace bez dopravních značek neobejdou. Představte si, že pojedete do centra Prahy, kde by nebyla u silnice ani jedna značka. Okamžitě by nastala panika. Docházelo by k jedné nehodě za druhou.

Dopravní značení má na silnicích a dálnicích nastolit pořádek. Ovšem někdo musí značky vyrobit. Jedním z prodejců je společnost TOP ZNAK, která provozuje i internetový obchod, a tak nemusíte jezdit až do Prahy, pokud od uvedeného specialisty chcete značky, zrcadla či parkovací sloupky.

Co všechno TOP ZNAK nabízí?

Pokud se řekne dopravní značení, každý si představí zřejmě něco jiného. Zatímco někomu se vybaví značka zákazu vjezdu, jinému zase značka upravující přednost v jízdě. Společnost TOP ZNAK má ve svém pestrém produktovém portfoliu kompletně všechny druhy značek – od výstražných a zvýrazněných přes zákazové a příkazové až po informativní a dodatkové. Podléhají evropským normám a jsou odolné vůči mechanickému poškození a povětrnostním vlivům.

Kde se bez značek neobejdete?

O dopravní značení ve městech se vy jako občané nestaráte. Jestliže však potřebujete před vjezd u rodinného domu dát značku upozorňující ostatní účastníky silničního provozu, že se nesmí ve vjezdu či před ním parkovat, potom se můžete obrátit právě na TOP ZNAK.

Společnost poslouží i větším firmám, jejichž areál je příliš velký. I v takových oblastech je nezbytné udělat pořádek, aby nedošlo k nějakému neštěstí. Většinou se řidiči v neoznačených prostorech řídí pravidlem pravé ruky, nicméně někteří na takové pravidlo zapomínají, a potom kvůli jejich nepozornosti dochází k nehodám. Dopravní značení může takovým bouračkám předcházet.