V posledních několika letech se zvýšil počet svateb, stejně tak se snížila i rozvodovost, což je skvělá zpráva. Pokud jste se rozhodli, že zpečetíte svůj vztah s drahou polovičkou prstenem, je nejvyšší čas vybrat vhodné místo pro konání nejen obřadu, ale také samotné hostiny. Důvodem je, že všechna dobrá místa jsou zamluvená i na rok dopředu.

Jestliže vás láká svatba na jižní Moravě, která má vskutku ojedinělé kouzlo, nabízí se vám hned několik možností. Během letních dnů jsou oblíbené svatby pod širým nebem někde na louce, ovšem v takovém případě je nezbytné zajistit si takzvané párty stany, cateringovou společnost, pronájem stolů a židlí a podobně. Pokud si však nechcete přidělávat starosti navíc, obraťte se přímo na zařízení, které vám všechno potřebné zařídí.

Vinařský dvůr na faře

V blízkosti Pasohlávek se nachází dechberoucí Vinařský dvůr na faře. Jedná se o malebné zařízení, které poskytuje celou řadu služeb včetně svateb. Profesionální personál má bohaté zkušenosti s pořádáním svatebních hostin, a proto vám pomůže s průběhem svatebního dne, a tak vše půjde plynule podle stanoveného plánu. Uprostřed vinic si řeknete „ano“ a slíbíte svou věrnost. Stejně tak se můžete těšit na výsledné fotografie, protože prostředí je kouzelné. Třeba z vinic se otevírá panoramatický výhled na Pálavu.

Jestliže prahnete po svatbě v kostele, žádný problém, protože se zde nachází kostel sv. Bartoloměje, kde je možné zařídit i necírkevní obřad.

Svatební hostina venku i vevnitř

Samozřejmě záleží všechno na počasí. Svatební veselka může být uspořádána nejen v úžasných prostorech sklípku pod farou, ale také venku přímo ve dvoře. Pozvat si můžete až sto hostů. Pro podrobné informace se podívejte na webovou stránku vinarskydvurnafare.cz.