Dopisy posíláme poštou stále méně. Využíváme ji spíše na posílání balíčků – ať již nákupů přes e-shopy, tak třeba různých dárků pro rodinu a známé, kteří jsou od nás příliš vzdálení, a my jim nemáme možnost popřát osobně. Víte, že na posílání malých dárečků nemusíte používat nudné obaly nebo běžné bublinkové kancelářské obálky?

Obálka s ochrannými bublinkami umí vypadat stylově

Nejspíš znáte klasickou kancelářskou bublinkovou obálku. Bývá bílá, nebo přírodně hnědá (recyklovaná). Pokud jde o vzhled, nic moc. Ale až doposud jsme oceňovali především její funkčnost. Dnes už i bublinkové obálky mohou vypadat mnohem důstojněji a reprezentativně – když píšeme někomu, v jehož očích se chceme blýsknout, nebo když posíláme v obálce dáreček. Obálky s bublinkami jsou dnes dokonce tak krásné, že je lze použít i jako dárkový obal. Dárek třeba ani nemusíme mít v úmyslu posílat poštou.

Barevné i holografické bublinkové obálky

E-shop Barevné obálky má ve své nabídce hned několik typů netradičních bublinkových obálek. Především jde o papírové obálky s bublinkovou vnitřní částí, které jsou v zajímavých barvách. Ještě více barev pak najdete v nabídce fóliových a holografických bublinkových obálek. Ty lze velice efektně kombinovat třeba s holografickými sáčky.

Nejen barevné obálky

Na stránkách e-shopu najdete různé barevné obálky, obálky se strukturou, se šňůrkou, v metalických a neonových barvách, papírové a fóliové bublinkové obálky, velkokapacitní kartonové obálky, obálky typu „růže“ a „motýlek“, Conqueror obálky a celookénkové obálky. Další sortiment pak tvoří různé vánoční obaly a sáčky, dárkové sáčky, celofánové a ZIP sáčky. Nechybí ani obaly na CD a DVD, a to opět v mnoha barevných variantách.

Tento netradiční a velice reprezentativní sortiment oceníte v soukromí, ale i ve firmě. Jde o praktické obálky, které vás odliší od okolí a dají vám punc člověka s dobrým vkusem.