Erotická masáž začíná podobně jako klasická relaxační masáž. Narozdíl od relaxační je při erotické masáži masérka zcela nahá a masáž je prováděna jemněji s detailem na navození sexuálního vzrušení a atmosféry.
Masérka používá k masírování ruce, nohy, prsa, zadeček a celé tělo – technika „tělo na tělo“. K masáži se používají kvalitní neparfemované, anti-alergenní oleje. Při masáži je v místnosti romantické šero za svitu vonných svíček a relaxační hudby. Pozorovat techniku a krásu masérky můžete také v postranních zrcadlech.
(Není nic krásnějšího, než pohled na nádherně se lesknoucí tělo dívky od oleje).

Průběh erotické masáže:

Nejprve Vás masérka přátelsky uvítá a odvede na pokoj kde je vše k masáži již připraveno.
Nabídne Vám něco k pití a seznámí Vás s průběhem Vámi vybrané masáže, kterou případně upraví podle Vašeho přání dle toho, co máte rádi. Před masáží se nejprve vysprchujete (můžete společně s masérkou). Při společné sprše budete příjemně namydleni a umyti.
Po sprše budete uvedeni zpět na pokoj kde začne Vaše smyslná erotická masáž za intimního osvětlení vonných svíček a příjemné relaxační hudby.
Nejprve bude Vaše tělo uvedeno do tzv. klidového režimu (jemné hlazení a škrábání nehty). Poté následuje roztírání teplého oleje jemnými doteky a vzrušivým hlazením. Masáž je nejprve vedena na způsob relaxační masáže a postupně se rozvíjí do erotické – zvyšuje se sexuální napětí a masáž pozvolna přechází k intimním partiím. Během masáže masérka použivá různé vzrušivé techniky a hmaty za pomoci rukou, nohou, prsou a celým svým tělem. Následuje oddalování orgasmu a nakonec ruční vyvrcholení.
Masáž je zakončena společnou sprchou. 
Erotická masáž nemá vždy stejný průběh, ke každému se přistupuje individuálně. Odcházet budete spokojeni s pocitem uvolnění a odreagování.

  • Erotická masáž není primárně zamýšlena jako sexuální služba.
  • Líbání, orální či klasický sex není součástí masáže a to ani za příplatek.
  • Návrhy tohoto typu uráží masérku a může vést k ukončení masáže.
  • Je naopak dovoleno se masérky povrchově dotýkat.

Veškeré další informace naleznete u náš na webových stránkách.