Vchodové, nebo plastové vstupní dveře? Zatímco v případě rodinných domů jsou stále velmi běžné plastové vchodové dveře, v případě nejrůznějších institucí, firem a zařízení se ke slovu čím dál častěji dostávají hliníkové dveře, které se vyznačují velmi dobrou odolností a dlouhou životností.

Mnoho tváří moderních hliníkových dveří

Hliníkové vstupní dveře jsou díky své odolnosti a všestrannosti stále častější volbou na úřadech, poštách, v bankách, obchodech, firmách a mnoha dalších objektech, kde každý den projde velké množství osob. Tento typ dveří je velmi variabilní co do parametrů, tak i co se týče celkového designu. Hliníkové dveře lze vyrobit v různých velikostech, podle individuálních požadavků. Stejně tak jsou dostupné v různých barevných provedeních a široké jsou také možnosti zasklení (ve větší, či menší míře, pomocí dvojskla, trojskla atd.).

Na výběr je i v případě výplní, konkrétně se můžete rozhodnout mezi PVC nebo hliníkovými výplněmi. V intenzivním provozu je třeba klást důraz také na kvalitní kování zaručující dlouhou životnost. K dispozici jsou rovněž různé typy povrchových úprav, běžně se můžete setkat s práškovým lakováním nebo eloxováním.

Rady pro výběr spolehlivého dodavatele hliníkových dveří

Je vhodné zvolit takového dodavatele hliníkových, případně plastových dveří, který rovněž provádí jejich montáž. Takto budete mít jistotu, že bude dodržen správný postup a zároveň nedojde k porušení záručních podmínek. Stejně je tomu v případě následného servisu, který by měl solidní dodavatel hliníkových dveří a plastových oken rovněž zajišťovat.

Poohlížíte se po nových hliníkových dveřích ve Vsetíně? Zde už mnoho let působí společnost Triogas, která dodává a montuje hliníkové dveře v Ostravě a širokém okolí. Zajišťuje rovněž servis hliníkových dveří, plastových oken atd.