Je úplně jedno, zda budete končit studium na střední škole, nebo jste se v rámci zvýšení kvalifikace ve stávajícím zaměstnání rozhodli naučit cizí řeči, případně si užíváte zaslouženého důchodu a máte chuť se pustit do něčeho nového. Jazyková škola Britannika je vhodná pro každého z vás.

Jak poznáte dobrou jazykovou školu?

S jazykovými školami se v posledních letech doslova roztrhl pytel. Ne všechny jsou ale kvalitní. Nemyslete si, že čím vyšší cena za kurz, tím lepší výuka.

Kromě školného by vás mělo zajímat složení lektorů. Ideální možností je studium pod dohledem rodilého mluvčího. V opačném případě chtějte vědět, jakého vzdělání v daném cizím jazyce vyučující dosáhl. Například státní jazyková zkouška, ale i třeba mezinárodní či metodické zkoušky. Absolvování různých kurzů, seminářů. Vypovídající hodnotu májí i dlouhodobý pobyt v zahraničí nebo několikaleté zkušenosti s výukou jazyka.

Neméně důležitý je koncept výuky a učební pomůcky. Jen nezáživné „tlačení“ slovíček do hlavy vás dlouho bavit nebude. Důležitá je kombinace poslechu, čtení, psaní a mluvení pomocí moderních učebnic, audio a video prostředků. Zajímejte se o výukový plán. Zjistěte si reference o dané škole. Ty mluví za vše.

Jazyková škola Britannika nabízí ještě mnohem víc

Jazyková škola Praha Britannika vznikla již v roce 2009. Za tu dobu získala prostřednictvím spokojených studentů mnohé kladné reference. Právě tato je ukázkou toho, že i studium cizího jazyka nemusí zruinovat vaši peněženku, přesto se naučíte rozumět, mluvit, číst i psát v některém z deseti cizích jazyků, jejichž výuku nabízí.

Ročně projde rukama lektorů kolem 1 300 studentů. Ti si pochvalují zábavný výukový program doplněný o obšírné informace o cizojazyčné zemi. V případě angličtiny získáte povědomí o rozdílech mezi britskou a americkou angličtinou. V rámci prohloubení znalosti můžete absolvovat i zahraniční pobyt v Anglii či na Maltě.

Jazyková škola Praha 2 Britannika se zaměřuje na skupinové, firemní i individuální kurzy. A co víc. Nemusíte se nutně učit všechno. Výuka je koncipována podle vašich představ. Na výběr máte kurzy všeobecné, konverzační, obchodní či jinak specializované.