Erotické masáže jsou často tabuizovaným tématem, ale co je zkusit za zavřenými dveřmi ložnice? Není to nic složitého a my vám dáme jednoduchý návod, jak si nechat partnera roztéct pod rukama. Dozvíte se jak na muže i na ženu k jejich maximální spokojenosti. A proč erotické masáže zařadit do svého sexuálního života? Mají prokazatelně pozitivní vliv nejen na skomírající vztahy, šeď a nudu, ale i na řadu zdravotních problémů, jako jsou problémy s prostatou, vaginální záněty, padání vlasů, úzkostné stavy, bolestivý pohlavní styk, problémy s početím a další. Navíc si zlepšíte i sexuální gramotnost!

Erotická masáž – jak se na ni připravit?

První věc, co musíte pořídit, je masážní olej a lubrikační gel. Dva přípravky jsou důležité z toho důvodu, že obyčejný olej může na intimních partiích napáchat víc škody než užitku a doporučujeme tomu předejít. Alternativou může být masážní gel s lubrikantem v jednom, ať si nemusíte lámat hlavu se střídáním.

Olej se vždy dává prvně do rukou a až pak se naolejovanýma rukama začnete dotýkat partnera!

Dál budete potřebovat pár ručníků a dek. Dva menší ručníky na vypodložení kotníků a deku a teplý ručník jako podložku, aby masírovanému nebyla zima. Pamatujte, že budete používat velké množství oleje. Pro klid na duši můžete pořídit i PVC prostěradlo, ale není to nutné.

Poslední krok příprav je navodit příjemnou atmosféru, teplo, ztlumit světla, zapnout tichou hudbu a hlavně vypnout telefony!

Jak masírovat muže

Představujete si pouze intenzivní masáž penisu a to je vše? Nenechte se mýlit, jde o mnohem víc!

· Začněte zezadu

· Od krku, podél páteře až na zadeček a po bocích zpátky – párkrát zopakujte a nikam nespěchejte, jde o relaxační masáž

· Krouživými doteky mu jemně masírujte zadeček

· Stále používejte krouživý pohyb a jeďte zpátky ke krku

· Zatnutou pěstí mu jemně uvolněte záda podél páteře

· Teď celý proces ještě párkrát zopakujte – masírovat můžete i prsy

· Neopomíjejte masáž chodidel, nohou, paží a dlaní

· Partnera si otočte na záda a teď začne ta zajímavější část

· A opět začneme od krku, přes bradavky, břicho a až kolem klína – opět párkrát zopakujte, ale nevěnujte se jeho chloubě!

· Pokračujte dlaněmi ke klínu, kde začnete kroužit dlaněmi přes bříško, stydkou kost, lehce rozevřená stehna a zpátky.

· Tak a už jdeme do finále – z masáže penisu teď bude přímo šílet!

· Důležitý je olej! Věnujte se celému penisu i varlatům pozvolna a jemně, zařadit můžete i masáž prostaty – závěr masáže je jen na vás.

Po čem ženy touží

Pánové, důležité je masáž neuspěchat a nesnažit se ji hned v začátku zvrtnout. Dejte si záležet na atmosféře a hýčkejte svou milou tak, jak to má ráda.

Zezadu můžete postupovat stejně, jako je popsáno výše.

Poté, co partnerku otočíte, zkuste následovné:

· Hlaďte ji od krku, kolem ňader (kolem!), přes bříško, okolo klína až ke špičkám nohou a u chodidel můžete chvíli zůstat.

· Stejnou cestou se vraťte zase zpátky k ňadrům a chvíli u nich zůstaňte. Začněte kroužit kolem a postupně kroužky zmenšujte, až skončíte u bradavek. Ty ve finále jemně masírujte mezi palcem a ukazováčkem.

· Zpátky ke klínu se dostaňte opět oklikou, než dojdete ke zlatému hřebu masáže.

· Krouživým pohybem začněte masírovat stydkou kost a pomalu se přesuňte k masáži stydkých pysků, které budete jemně mnout prsty.

· Přesuňte se ke klitorisu a pronikněte do partnerky prstem a následně i více.

Dost teorie – hurá do praxe!

S naším návodem pro muže i pro ženy už bude erotická masáž hračkou. Ale pamatujte na to, že žádný zkušený z nebe nespadl a trénink dělá mistra! Proto neházejte flintu do žita při prvním neúspěchu, důležité je naladit se na stejnou vlnu s partnerem a užívat si masáž z pozice maséra i masírovaného.

Máte nějaké další tipy a triky, co dělat při erotické masáži? Podělte se s námi i ostatními čtenáři, jak na to.