Uvažujete nad celkovým omlazením vaší pleti, chcete si nechat odstranit tuk v problémových partiích či si přejete dlouhodobou epilaci? Pak právě pro vás je tu estetická medicína, která si se všemi těmito zákroky hravě poradí neinvazivní cestou.

Nedostatky na vašem těle jednoduše zmizí

Od návštěvy estetického centra vás odrazuje použití injekcí a anestetik? Nemusíte mít obavy, veškeré výkony jsou prováděny pomocí přístrojů BTL, jež pracují neinvazivní metodou. K péči o pleť se používá francouzská kosmetika Sothys, která má doslova zázračné účinky. Díky tomu je aplikována v renomovaných kosmetických salonech na celém světě.

Zaměřeno na pleť

Co si představit pod jednotlivými kosmetickými úkony? V prvé řadě je to základní péče o pleť, která slouží k udržení a obnovení její rovnováhy. V rámci tohoto ošetření je povrchově i hloubkově vyčištěna pleť, upraveno obočí, je aplikována speciální masáž, vyhlazující ampulka a obličejová maska. Péče o pleť Sothys kosmetikou je vám sestavena skutečně na míru.

Dopřejte si omlazující kúru

Jak název napovídá, výsledkem tohoto intenzivního hloubkového ošetření je viditelně mladší vzhled pleti. Účinné látky obsažené v kosmetických přípravcích ochraňují pleť před oxidativním stresem a zároveň eliminují vznik vrásek a povolených kontur obličeje. Dalším druhem omlazující kúry je intenzivní hydratační ošetření vhodné jak pro ženy, tak pro muže. Efekt je patrný již po 1. aplikaci, kdy je pleť důkladně hydratovaná, posílená a rozjasněná.

Když chcete něco speciálního

Kosmetické studio se věnuje též péči o oční kontury, u nichž snižuje otoky, redukuje tmavé kruhy, známky únavy a stárnutí. Dále si poradí s pigmentovými skvrnami nebo s mimořádně citlivou pletí. Na své si přijdou i muži. Ošetření je v jejich případě založeno na relaxační masáží obličeje spojené s detoxikací pleti.