V této kategorii jsme pro Vás připravili ocelové náramky. Naleznete zde širokou škálu dámských ocelových náramků a samozřejmě i pánských ocelových náramků. Šperky jsou vyrobeny z oceli vysoké jakosti s označením 316L – chirurgická ocel, která se používá k výrobě šperků.

ocelové náramky

Kvalitní ocelové náramky pro každého

V této kategorii jsme pro Vás připravili ocelové náramky. Naleznete zde širokou škálu dámských ocelových náramků a samozřejmě i pánských ocelových náramků. Šperky jsou vyrobeny z oceli vysoké jakosti s označením 316L – chirurgická ocel, která se používá k výrobě šperků. Různé druhy ocelových náramků i v kombinaci s kaučukem. Většinu ocelových šperků máme skladem a proto můžeme garantovat dobu dodání šperků do 1-2 pracovních dnů od objednání.

Udělejte si radost krásným ocelovým náramkem

V našich kolekcích najdete prsteny z chirurgické oceli, přívěsky, náušnice, ocelové náramky, náhrdelníky, řetízky, soupravy, a snubní prsteny z chirurgické oceli. Specializujeme se především na ocelové šperky, které jsou díky vysoké kvalitě materiálu a nízké ceně dostupné a v poslední době velmi oblíbené mezi mladými lidmi. Precizně provedené ocelové šperky v Goldex zaručují Vaši spokojenost. Ocelové šperky jsou vyrobeny z oceli vysoké jakosti s označením 316L – ocelové šperky, které se používají k výrobě šperků.Naším cílem je spojovat především módu, nápaditost a působivý design a to vše za přijatelnou cenu.
První ocelové šperky jsme ve zlatnictví Goldex začali uvádět na český trhu začátkem roku 2000.Pro objednávky v hodnotě do 899,- Kč (včetně) činí cena za dopravu v případě doručení zásilky Českou poštou včetně balného 99 Kč, v případě doručení kurýrem PPL je cena dopravy 110 Kč.
Pro objednávky v hodnotě nad 899,-Kč je doprava a balení zboží v režii provozovatele internetového obchodu.
Při osobním odběru v jedné z kamenných prodejnách prodávajícího se žádné dodatečné náklady neúčtují.