Zabýváme se výrobou, dovozem a distribucí akupresurních, zdravotních, sportovních a rehabilitačních pomůcek. Zaměřujeme se na výrobky v souladu světových trendů z oblasti wellnessu a zdravého životního stylu. Co představuje pojem akupresura? Jedná se o starodávnou čínskou metodu pro léčení mnoha běžných onemocnění. Akupresura ulevuje od bolesti a posiluje imunitní systém, uvolňuje nahromaděnou a zablokovanou energii v určitých místech lidského těla a od osmdesátých let je stále více používaná jako efektivní léčebná metoda.

Akupresura představuje spojení ověřených fyzio-regeneračních postupů s možnostmi moderní techniky. To umožňuje přesnou a rychlou diagnostiku, která určí povahu reflexní stimulace přesným postupem, který je přizpůsobený individuálním požadavkům.

Díky akupresuře je možné vylepšit pohybový systém svalů a jejich úponů a celkově posílit svalové partie. Proto akupresuru využívají sportovci pro lepší výkonnost a předcházením úrazů svalů.

Na internetových stránkách firmy Modom si vyberte akupresurní pomůcky či masážní pomůcky, které pomáhají ke stimulaci akupresurních bodů.

Zlepšete si kondici organismu a zlepšete psychickou pohodu díky akupresuře.


0 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *