Trička či hrníčky s potiskem zná snad už každý. Věděli jste ale, že si můžete nechat vytvořit svůj vlastní fotopolštář? Úžasný potisk podle vlastního výběru v mžiku vykouzlí krásnou dekoraci a personalizovaný dárek, který určitě udělá velkou radost. Jak na to a na koho se obrátit? To vám poradíme v tomto článku.

Polštářky různých materiálů a rozměrů

Na výběr máte z několika různých rozměrů polštářků. Sami si tak zvolíte, jestli chcete ten nejmenší, případně zda si vyberete větší kousek, který poslouží nejenom jako dekorace, ale i pro pohodlné ležení. Co se týká materiálů, můžete si zvolit hebký semiš, příjemný satén či klasickou bavlnu se všemi svými výhodami. Díky tomu budou polštářky příjemné nejenom na pohled, ale i na dotek.

Nápis či obrázek podle vašeho přání

Máte neomezené možnosti vzhledu polštářku díky výběru vlastní fotografie a kombinací s přednastaveným motivem. Nejrůznější rámečky a efektní grafické doplňky vám pomohou vytvořit nádherné fotopolštáře, které udělají radost vám i případným obdarovaným. Vše je velmi jednoduché a nejtěžší na celé věci bude vymyslet, jaká fotka či nápis bude nejlepší. A když se nebudete umět rozhodnout, není nic jednoduššího, než si objednat několik kousků polštářů.

Jednoduché objednání přes internet

Pohodlné odeslání objednávky s pomocí internetu zvládne snad každý. Stačí vybrat grafický motiv, doplnit vlastní fotografií a odeslat. Potom už si pouze počkáte, až vám polštářek vytvoří a přijde vám na zadanou adresu. Po objednání jednoho kousku ale určitě zjistíte, že chcete takto zhotovit další fotografii. Jde totiž například o skvělý dárek například pro babičky a podobně. Jedinečné a originální provedení s vaší výjimečnou fotografií propůjčí fotopolštáři speciální hodnotu.

Kategorie: Bydlení