Archiv pro měsíc: Leden 2011

Potápěčské safari Maledivy s Top Dive

– zůčastněte se týdenní potápěčské plavby po úžasných reefech a atolech v zemi tisíce ostrůvků – Malediv. Zúčastněte se nezapomenutelné plavby do jednoho z nejexotičtějších potápěčských rájů, oplývajícího rozmanitostí života nad mořskou hladinou i pod ní… Během této cesty budeme kotvit u neobydlených romantických ostrůvků s bílými plážemi a potápět se u korálových reefů s bohatým podvodním světem… Potapeni Maledivy se vyznačuje především nadprůměrným množstvím ryb – kromě desítek druhů pestrobarevných korálových ryb, rejnoků, mant, různých druhů žraloků (šedí, útesoví, velrybí,..) si můžete kochat i korály všech možných tvarů a barev….Potápěčské safari na Maledivách patří k nejoblíbenějším zájezdům naší firmy Top Dive – cestovní kanceláře specializující se na zájezdy za potápěním do Egypta, na Maledivy, Filipiny, Mexika, Elbu, Norska i další světoznámé potápěčské destinace.

Nejčastěji je tato akce absolvována na partnerské lodi Ari Queen – kvalitní 30 metrové lodi se 3 palubami, profesionální posádkou, 11-ti klimatizovanými kajutami, prostornou jídelnou na 1.palubě i barem a odpočinkovou 2.palubou.

Kromě místní posádky a 2 místních potápěčských průvodců bude je na našich akcích přítomen i český průvodce dohlížející na kvalitu služeb i bezpečnost potápění.Nejzajímavější lokality při potapeni na Maledivách – trasa Ari Atol:

Lankan Beiru /Manta point/ – úžasná lokalita vzdálená jen několik kilometrů od letiště. Samotný reef je sice spíš podprůměrný ale mísní čistící stanice mant z něj dělá jednu z nejatraktivnějších lokalit na Maledivách. Při zvlášť podařených ponorech jsme zde pozorovali naráz až 10mant ze vzdálenosti i menší než 1-2m!!

Coco Corner – zde se nachází čistící stanice žraloků šedých a útesových, kteří se, pokud se chováte obezřetně a nerušíte je, v počtech 5-15ks přibližují do Vaší těsné blízkosti…

Sun Island – potápění a šnorchlování v oblasti tohoto ostrova se je proslavené díky téměř 100% šanci na setkání s velrybími žralokyi. Většinou se nám daří dostat do kontaktu se 2-3kusy…

Manta point – Dhonkavto Thalia – další lokalita, kde máte šanci na potápění s elegantními mantami.

Noční ponor na Maia Thila – jeden z nejlepších nočních ponorů jaké lze zažít – aktivně lovící útesoví žraloci či rejnok trnucha jemenská, spící želvy, stone fish,…. To vše v relativně malé hloubce 6-15m.Minimálně jedno odpoledne bude loď kotvit u některého z neobydlených ostrůvků – možnost koupání a následný noční piknik na ostrově,..

Do programu ze zařazena i návštěva domorodé rybářské vesnice s možností nákupu suvenýrů,…Pokud se tedy pro potápění na Maledivách s CK Top Dive rozhodnete určitě nebudete zklamání…

Elektrikář Praha pohotovost

Bez elektřiny si většina z nás již vůbec nedovede svůj život představit.
Proto když se stane nějaká nehoda, okamžitě musíte najít, který schopný elektrikář či elektrikáři Vám pomohou problém vyřešit.
Není ve Vašem okolí elektrikář, který poskytuje elektrikářské práce kvalitně a za nízkou cenu?
Obraťte se na naši firmu!
Naši elektrikáři mají bohaté zkušenosti, což je zárukou kvality práce! Každý elektrikář má všechny potřebné zkoušky dle zákona.

Každý elektrikář od nás má bohaté zkušenosti z oboru. Naši elektrikáři mají všechny potřebné zkoušky dle zákona, pracují velmi kvalitně a za přijatelnou cenu. Naši zkušení elektrikáři provádí veškeré elektrikářské práce.

Elektroinstalace, instalace a rekonstrukce po celé Praze a okolí.

Revize, přihlášky, příprava pro elektroměry.

Připojení sporáků, digestoří a jiných spotřebičů.

Pohotovost držíme 24 hod. Nenecháme vás v tom.

Drobné opravy a poruchy řešíme ihned.

Nonstop odstraňujeme poruchy a havárie.

Volejte nonstop – 606 400 200

info@elektrikari-praha.czwww.elektrikari-prah…

Poradíme,pomůžeme,zařídíme.Pro Vás servis ve dne v noci.

Elektrikáři pohotovost nonstop servis

Nejdou Vám zásuvky?
Nesvítí světla i když jste vyměnili všechny žárovky a pojistky?
Potřebujete přemístit zásuvku, lustr? Tak jste tu správně.
Tým našich elektrikářů má bohaté zkušenosti.
Pracují kvalitně a rychle, mají slušné vystupování a jsou ochotni Vám odborně poradit na základě svých bohatých zkušeností.
Naši elektrikáři jsou vám nonstop k dispozici.
Volejte nonstop – 606 400 200 info@elektrikari-praha.cz Elektrikář Praha NONSTOP

www.elektrikari-poho…Potřebujete rychle odstranit závadu na elektrických rozvodech? Potřebujete opravit vypínače, zásuvky,pověsit lustr,zapojit digestoř,aj……..? Tak neváhejte a zavolejte nás nonstop.Tel: 606 400 200Naši elektrikáři jsou nonstop připraveni vyjet po celé Praze. Pohotovostní službu držíme 24 hodin 7 dní v týdnu. Každý náš elektrikář má bohaté zkušenosti a má všechny potřebné zkoušky dle zákona. Pracujeme velice rychle a za přijatelné ceny. Za naše elektrikáře ručíme, že odvedou kvalitní a rychlou práci.Naše nabízené služby po celé Praze jsou: okamžité vyhledávání závad a jejich následné odstranění, opravy domovních a bytových rozvodů ve všech druzích materiálu. Dále provádíme opravy, výměny a nové instalace jističů, vypínačů, zásuvek, schodišťových automatů, zvonků, osvětlovacích těles a elektrických spotřebičů (sporáky, bojlery,průtokové ohřívače, …)Další činností jsou revizní správy, přihlášky, předávací protokoly, náhradní dodávky elektrického proudu provizorním způsobem. Přeměna napětí 120/220/380 V. Montáže slaboproudých a nízkonapěťových rozvodů. Odpojení objektů od rozvodové sítě. Generální opravy stávajících rozvodů a rekonstrukce.

Nabízené služby:* elektroinstalace, instalace a rekonstrukce

* revize, přihlášky, příprava pro elektroměry

* připojení sporáků, digestoří a jiných spotřebičů

* pohotovostní služba 24 hodin

* drobné opravy a poruchy řešíme ihned

* nonstop poruchy a havárie

Kontaktujte nás:Tel: 606 400 200Neváhejte nás kontaktovat při jakékoliv elektro poruše. Náš specializovaný tým lidí je tu pro Vás!Specializujeme se na provádění elektrických prací v panelových domech.www.elektrikari-poho…Všeminské relax centrum nejen pro veřejnost.

Všemina – Na konci loňského roku Activitypark Hotel Všemina otevřel nové relax centrum a wellness centrum. Všemina upoutává nový relax centrem nejen veřejnost, ale i firemní klientelu. Relax centrum bylo vybudované zcela z vlastních finančních zdrojů. Nabízí bazén s mořskou vodou, whirlpool, solnou a bylinnou saunu. „Po dokončení revitalizace již stávajícího krytého bazénu a předělání technologie na produkci teplé slané vody, jsme se rozhodli rozšířit bazénové prostory o služby, které by podpořily celkovou relaxaci, a zároveň měli i účinek na zdraví člověka. I z toho důvodu bychom chtěli pokračovat v trendech zaměřující nejen na solné procedury, ale i procedury obsahující bylinné extrakty. Před koncem roku byla etapa dokončena a zpřístupněna veřejností. V současnosti vzrostla poptávka po službách relax centra především ze strany klientu organizující firemní akce“, uvedl Roman Kořenek ředitel Activitypark Hotelu Všemina. Nové relax centrum by mělo sloužit nejen jako centrum oddechu, ale i jako nezbytné zázemí pro organizování programů zaměřených na ozdravné pobyty pod vedením smluvních lékařů. „ V následujících letech bychom chtěli relax centrum obohatit o další služby zaměřené na zdravý životní styl.“, doplnil Roman Kořenek.

SERVISNÍ TECHNIKA

Potřebujete kompletní služby v oblasti servisní techniky? Navštivte naše stránky nebo nás kontaktujte na info@somaxplus.cz

Společnost SOMAX PLUS spol. s r.o. se zabývá olejovou, mazací a dílenskou technikou. Za relativně krátkou dobu své činnosti se stala jednou z nejvýznamnější společností ve svém oboru. Svoji pozici na trhu si společnost vybudovala díky svému přístupu k zákazníkům, vysokou kvalitou svého sortimentu, služeb i servisu. Manažeři společnosti Somax Plus

spol. s r.o. pro Vás připravili novinky v oblasti vybavení autodílen a

servisů. Sortiment je rozšířen o zouvačky, vyvažovačky určené jak

pro drobné živnostníky tak i pro velké servisy a pneuservisy, dále 2-sloupové zvedáky, plničky

klimatizací a pneumatické nářadí.

Úplnou novinkou v sortimentu, jenž uvádí společnost na trh je plně automatická

plnička klimatizací včetně tiskárny italského výrobce Spin s.r.l.

Tato plnička klimatizací je určena pro osobní a dodávkové vozy. Plnička

klimatizací je v 17 jazycích vč. ČJ, je možno dodat včetně tiskárny. Její technické

parametry jsou: max. kapacita chladiva 12,5 kg, rychlost odčerpání chladiva

400g/min, vakuové čerpadlo s výkonem 70 l/min, přesnost váhy +/-10g. Test vakua

probíhá plně automaticky se zvukovým signálem a zobrazením textu na displeji.

Plničku klimatizací si jistě oblíbíte díky jejím rozměrům

500x520x950mm a hmotnosti 65 kg.

Blíží se konec zimní sezóny a tím se i blíží čas přezouvání zimních pneu na letní, proto bychom Vám rádi přiblížili sortiment

pneuservisů a autoservisů. V nabídce společnosti je dvousloupový elektrohydraulický, plně automatický zvedák s nosností 4t, na který společnost zajišťuje montáž vč. revize.

Další zařízení jsou zouvačky a vyvažovačky značky Big Red, které se na trhu osvědčily a

vyznačují se spolehlivostí.

Bonusem v tomto sortimentu je i novinka kvalitního pneumatického nářadí pro profesionální

využití např. pneumatických ráčen (68-120Nm), rázových utahováků (430-3390Nm) – v provedení

kov i kompozit.

Pro ČR další informace, ceník a e-shop najdete na stránkách společnosti Somax Plus spol. s r.o.

Pro SK informace u obchodního zastoupení MAZTECH PLUS, spol.s r.o.

www.somaxplus.cz

www.maztech.sk

IT firmy a centra sdílených služeb mohou využít dotace z EU

Získejte pro vaši firmu až 60% nákladů na mzdy zaměstnanců. Program ICT a strategické služby dotuje nově vytvořené odborné pozice v IT firmách a pracovní místa v centrech sdílených služeb. Základním cílem programu je podpořit růst nových pracovních míst v ICT sektoru a zvýšení efektivity činností v podnicích díky využití strategických služeb. Pokud tedy vaše společnost vyvíjí software nebo poskytuje strategické služby jako je účetnictví, řízení lidských zdrojů, správa informačních systémů, finance, controlling apod., máte nyní příležitost ušetřit až 60% výdajů na mzdové náklady nových pracovníků díky dotacím z EU.

V rámci programu ICT a strategické služby lze využít dotace EU na následující pozice:

IT firmy:

• Programátoři

• Testeři

• SW inženýři

• Analytici

• Vedoucí týmu

• Konzultanti implementující produkt u klienta

Centra sdílených služeb:

• Správci IS

• Pracovníci Helpdesk

• HR

• Účetní

• Administrativní podporaSnížení mzdových nákladů až o 60% po dobu tří let

Program ICT a strategické služby se vztahuje na podniky všech velikostí, čerpat dotace z EU mohou i firmy se zahraničním vlastníkem. Samotná výše dotace se pohybuje se v rozmezí 40 – 60% způsobilých výdajů, v závislosti na velikosti podniku. Na jeden projekt přitom můžete získat až desítky milionů korun.Dotace EU lze žádat například na:• Hrubé mzdy zaměstnanců na nově vytvořených pozicích po dobu až tří let

• Odvody na sociální i zdravotní pojištění

• Poplatky za nájem budov a pozemků

Malé a střední podniky mohou navíc získat dotaci i na další výdaje, například na externě nakupované poradenství, související s předmětem projektu.Finanční podporu v rámci programu ICT a strategické služby již využily stovky podnikatelských subjektů. Aby mohla vaše společnost dotace na zaměstnance získat, musí vytvořit minimální předepsaný počet pracovních míst, který se liší v závislosti na velikosti podniku, typu projektu a aktuální výzvě. Centra strategických služeb navíc musí mít mezinárodní přesah. Detailnější informace k programu naleznete na webových stránkách ICT a strategické služby.Proces získání dotace lépe zvládnou odborníciZpracování žádosti o dotaci a orientace v elektronickém prostředí, přes které se žádosti odesílají a administrují, je poměrně komplikovaný a časově náročný proces. Pro žadatele s menšími nebo žádnými zkušenostmi se strukturálními fondy EU je proto vhodné uvažovat o spolupráci s poradenskou nebo konzultační společností, která má s podáváním projektů zkušenosti a je schopna z celé řady nutných úkonů a dokumentů klást důraz na ty podstatné a vyvarovat se zbytečných chyb.

Společnost eNovation s.r.o. je přední poradenská společnost pro tento program s celkovou úspěšností schválených projektů 95%. Zajistíme pro vás komplexní služby od bezplatné prvotní konzultace po celkovou administraci procesu získání dotace a jejího udržení.

Navštivte naše webové stránky www.enovation.cz nebo volejte zdarma infolinku 800 190 163 a informujte se o aktuální výzvě a dalších možnostech, jak získat dotace EU pro vaši společnost.