Archiv pro měsíc: Duben 2011

Kvalitní interiérové dveře

Vybavte si svůj dům kvalitně a k tomu nesmí chybět ani stylové dveře. Velmi oblíbená je dveře fotogalerie, díky níž si budete moci lépe představit dveře. Zajímavostí jsou prosklené shrnovací dveře, které vyzařují svou krásou.

Vybavte si svůj dům kvalitně a k tomu nesmí chybět ani stylové dveře. Velmi oblíbená je dveře fotogalerie, díky níž si budete moci lépe představit dveře. Zajímavostí jsou prosklené shrnovací dveře, které vyzařují svou krásou. Pro Váš dům jsou vhodné také jednoduché posuvné dveře a do Vaší koupelny jsou ideální sprchové dveře a zástěny. Do domu či bytu se hodí také rustikální dřevěné dveře, které jsou charakteristické svými originálními tvary.

Velkou oblíbenost si v domácnostech získaly interiérové dveře, které zaujmou svou propracovaností. Do každého pokoje si můžete zvolit dveře dle svého gusta. Jak již bylo řečeno, prosklené shrnovací dveře se hodí také do interiéru. Sklo je vhodné pro jakýkoliv materiál, a to v kombinaci s plastem či dřevem. Tyto dveře jsou vyráběné jednokřídlé, ale také dvoukřídlé, záleží pouze na Vašich požadavcích. Tyto dveře jsou ideální ve slunných bytech, díky nimž je propuštěno slunce. Zaujmou Vás také dřevěné interiérové dveře, které jsou vyrobené v kombinaci masivního dřeva, skla a také nerezy. Velkolepost zvýrazní vkusné vnitřní skleněné dveře, které jsou symbolem elegance a kvality.

Pro každý dům i byt jsou ideální vchodové a venkovní dveře, které jsou vyrobené ze dřeva. Na své venkovní dveře můžete upevnit různé dekorace, jako jsou věnce. Je důležité, aby byly dekorace umístěné na krásných dveřích, kterých si každý všimne. Věnujte velkou pozornost při výběru vchodových dveří, protože o Vašem bydlení mnohé napovídají. Vybírejte dveře také dle materiálu a hlavně barvy či tvaru. Záleží pouze na Vás, které dveře si vyberete.

Vhodné pro Váš dům jsou také bezpečnostní dveře, které patří k těm nejdůležitějším ve Vašem domě. Díky bezpečnostním dveřím se budete cítit bezpečně. Bezpečnostní dveře jsou vyrobeny z tuhé kovové konstrukce a také jsou vybavené kvalitní bezpečnostní vložkou. K dispozici je také fotogalerie, z které si můžete vybrat nejvhodnější dveře pro Váš dům i byt.

Bazénový vysavač Aquabot

Čistý bazén i voda v něm bez námahy a s menšími náklady na bazénovou chemii – bazénový vysavač Aquabot to vyplní.Pořídit si na zahradu bazén znamená nemalou investici do jeho vybudování, ale také vysoké náklady na jeho údržbu. Bazén i vodu je nutné udržovat a pravidelně čistit, aby koupání bylo požitkem a ne zahrávání si s infekcemi. Mimo finanční investice vyžaduje údržba bazénu také čas, který je nutný při ní strávit.Pokud Vás péče o bazén nebaví a raději byste čas, který strávíte čistěním bazénu, strávili jiným způsobem, máme pro Vás řešení. Firma Aquatron Inc. přišla na trh s automatickými bazénovými vysavači Aquabot. Tito úžasní pomocníci dokážou vyčistit dno i stěny bazénu od mastnoty a nečistot a navíc filtrují i vodu. Tím udržují bazén i vodu perfektně čistou.Na českém trhu jsou k dostání 4 modely bazénových vysavačů Aquabot, které se liší funkcemi a hlavně tím, jak veliký bazén dokážou vyčistit.Aquabot MouseJe to nejmenší a zároveň nejlevnější model z řady Aquabot. Je určen pro bazény o velikosti do 60m2. Dokonale setře dno a dokáže přefiltrovat 17m3 vody za hodinu.Aquabot ClassicJe druhým v řadě. Disponuje i praktickým vozíčkem pro snadnější manipulaci. Je určen pro bazény o velikosti do 80m2. Dokáže setřít dno i stěny bazénu a přefiltruje taktéž 17m3 vody za hodinu.Aquabot BravoTento model je špičkový vysavač, který setře dno i stěny bazénu. Je určen pro bazény do 80m2. Dokáže za hodinu přefiltrovat 17m3 vody. Robotický bazénový vysavač Aquabot BRAVO je vybaven programovatelnou řídící jednotkou s patentovaným systémem s inteligentním algoritmem AQUA SMART, který po nastavení parametrů a krátkém prověření bazénu zvolí nejvhodnější čistící cyklus pro tvar a velikost Vašeho bazénu. Použití systému AQUA SMART zajistí rychlé a systematické čištění, úsporu energie a také prodlouží životnost vysavače díky nižšímu opotřebení všech částí.Aquabot VivaJedná se o nejvyšší model v kategorii bazénových vysavačů Aquabot. Dokáže setřít dno i stěny bazénů o velikosti do 100m2 a přefiltruje za hodinu až 17m3 vody. Je také vybaven řídící jednotkou s patentovaným systémem s inteligentním algoritmem AQUA SMART. Řídící jednotka umožňuje nastavit frekvenci čištění stěn a dna, velikost bazénu, délku čistícího cyklu, sací sílu pumpy, tvar bazénu, tvar dna, autodetekci překážek (žebřík, schody, atd.) a také signalizuje stav filtru. Robot je absolutně nenáročný na obsluhu a údržbu. Samozřejmostí je velmi jednoduché ovládání – po vložení do bazénu a následném zapnutí se o robota nemusíte starat, neboť se po ukončení čistícího cyklu sám vypne. VIVA má navíc dálkové rádiové řízení – robot může být dálkovým ovládáním řízen do těch míst bazénu, které vyžadují dodatečné čištění. Součástí dodávky je i vozík pro snadnou manipulaci a uložení kabelu.Základní charakteristika automatických bazénových vysavačů Aquabot• Opakovaně použitelný filtr s hustotou až 20 mikronů (nejjemnější filtr na trhu).

• Čistí bazény všech tvarů (i základní model Mouse vyčistí nejen čtvercové a obdélníkové bazény, ale i kruhové, ledvinky atd…).

• Čistí bazény všech povrchů – speciální PVA (polyvinylalkohol) kartáče pro foliové, laminátové, keramické bazény a další.

• Systém E-Z SWIVEL proti zamotání plovoucího kabelu.

• Hnací motor – kompaktní motor 24V bez kartáčků. Žádná výměna kartáčků, delší doba upotřebitelnosti (jiné motory jsou vybaveny kartáči, které musí být po dvou letech vyměněny).

• Motor čerpadla – kompaktní motor 24V bez kartáčků. Žádná výměna kartáčků, delší doba upotřebitelnosti (ostatní motory čerpadel jsou vybaveny kartáčky).

• Oddělený hnací motor a motor čerpadla (výměnu komponentů lze provádět odděleně = nákladově efektivní servis, ostatní vysavače mají motory umístěné na společné hřídeli).

• Patentovaný AQUA SMART systém – díky programovatelné řídící jednotce s inteligentním algoritmem zajistí: (u modelů BRAVO a VIVA, nastavení až 7 parametrů)

• a) rychlé čištění (1h / 1,5h / 2h / 3h cyklus)

• b) úsporu energie (kratší cyklus, systematické čistění bez prodlev kvůli změně směru)

• c) prodloužení životnosti (kratší cyklus = menší opotřebení vysavače)

• d) důkladné čištění celého bazénu až po vodní linku (systematické čištění s nastavením frekvence čištění stěn a dna, kontrolka propustnosti filtru)

• Dálkové rádiové řízení – přístroj může být dálkovým ovládáním řízen do těch míst bazénu, které vyžadují dodatečné čištění (u modelů BRAVO a VIVA).

Proč si pořídit bazénový vysavač Aquabot

• čisticí kartáče setřou a vyčistí dno bazénu i mastnotu a nečistoty usazené na stěnách bazénu

• přefiltruje 17.000 litrů vody za hodinu

• vysoce jemný filtr zachytí zárodky řas a mikroorganismů

• jiskřivě čistá voda s menší kazivostí

• nižší spotřeba bazénové chemie, zvláště chloru

• vyšší kvalita vody, vhodné pro osoby s citlivou pokožkou

• nižší zatížení nečistotami pro pískovou filtraci

V

šechny modely bazénových vysavačů Aquabot zakoupíte v internetovém obchodě Vysavače-Seeyou.cz. Poradíme Vám, který vysavač je pro Vás nejvhodnější. K vysavači získáte dopravu zdarma po celé ČR a navíc od nás dostanete dárek ve formě příslušenství k bazénovým vysavačům a také zahradní gril značky Landmann. Pokud bydlíte ve Zlínském kraji a budete mít zájem, vysavač Vám přivezeme domů na zahradu a pomůžeme s prvním spuštěním.V našem e-shopu můžete mimo bazénových vysavačů nakoupit také robotické vysavače do domácnosti. Jsme autorizovanými prodejci značek iRobot, iClebo či Clean Mate. Nabízíme také bezdotykové koše Helpmation, běžné podlahové vysavače, ruční vysavače, robotické sekačky značek Robomow a Lizard, automatické toalety pro kočky CatGenie či palubní kamery do auta. Navštivte nás na www.vysavace-seeyou.cz.Vysavače-Seeyou.czS námi je život a úklid legrace!

Profesionální vysavač bazénů Ultrabot

Provozovatelé veřejných bazénů mohou nyní ušetřit náklady na čistění a údržbu bazénů díky skvělým profesionálním bazénovým vysavačům řady Ultrabot od firmy Aquatron Inc.Údržba bazénu je náročná jak na čas, tak na finance a v případě, že se jedná o velké veřejné či sportovní bazény, jsou částky vynaložené na jejich údržbu obrovské. Provozovatelé takovýchto zařízení musí dbát na to, aby vše odpovídalo hygienickým normám a zároveň, aby plavání v jejich bazénu bylo opravdovým požitkem.Pro všechny, kdo řeší problém, jak udržet velké bazény čisté a vodu v nich zdravou, máme řešení, je jím profesionální bazénový vysavač Ultrabot od firmy Aquatron Inc. Tyto vysavače jsou příbuznými známých vysavačů Aquabot, které jsou určeny především pro domácí bazény.Profesionální bazénové vysavače Ultrabot jsou určeny pro bazény do 25 či 50 metrů dle modelu. Dokážou vyčistit dno bazénu a filtrovat vodu. Jsou vybaveny opakovaně použitelnými filtry o hustotě až 20 mikronů. Jedná se o nejjemnější filtry na trhu. Vyčistí různé povrchy (beton, obklady, PVC a jiné). Mají oddělené motory pro pohon i pro čerpadlo, což znamená, že případná oprava či údržba jsou rychlejší a méně nákladné. Oba motory jsou bezkartáčové, což se projeví delší životností motoru a nižšími náklady na údržbu. Vysavače mají řídící jednotku, pomocí které lze nastavit parametry úklidu. Čistění je tak rychlejší a efektivnější, což má za následek úsporu energie. Pravidelné čistění navíc udrží vodu v bazénu jiskřivě čistou a není potřeba tolik bazénové chemie. Voda je tím pádem vhodná i pro osoby s citlivější pokožkou.Na trhu jsou čtyři modely Ultrabot, které se liší svými charakteristikami a určením.Ultrabot Magnum JuniorAutomatický vysavač bazénu Ultrabot MAGNUM Junior je profesionální model určený pro bazény všech tvarů o velikosti do 25 m. MAGNUM automaticky setře, vyčistí a podtlakově přefiltruje nečistoty ve Vašem bazénu. Vysoce výkonný jemný filtr s filtrační schopností od 20 mikronů přefiltruje 22 m3/hod. vody a zachytí i velmi jemné nečistoty, zárodky řas a mikroorganismů.

Čistící kartáče setřou plochu 400 m2 za hodinu a odstraní nečistoty usazené na dně bazénu, což se projeví na vysoké kvalitě vody a nižší spotřebou chemikálií, zvláště chlóru. Řídící jednotka umožňuje nastavit řadu parametrů (až 16) jako režim čištění, velikost bazénu, délku čistícího cyklu, sací sílu pumpy, tvar a povrch bazénu a další. Efektivní čištění zajišťují speciální funkce: odložený start (až 3h), senzor detekce vzduchu (zabezpečí robot při pohybu v malé hloubce nebo mimo bazén), autodetekce překážek, signalizace stavu filtru. Robot je absolutně nenáročný na obsluhu a údržbu.Ultrabot MagnumBazénový vysavač Ultrabot Magnum je určen pro bazény o velikosti do 25m. Dokáže přefiltrovat 22m3 vody za hodinu a jeho PVA kartáče setřou plochu 650m2 za hodinu. Samozřejmostí je řídící jednotka s možností nastavit až 16 parametrů čistění.Ultrabot Ultramax JuniorAutomatický vysavač bazénu Ultramax Junior je profesionální model určený pro bazény všech tvarů o velikosti do 50 m. Ultramax automaticky setře, vyčistí a podtlakově přefiltruje nečistoty ve Vašem bazénu. Dvě výkonná čerpadla přes jemný filtr s filtrační schopností od 20 mikronů přefiltrují 37 m3/hod. vody a zachytí i velmi jemné nečistoty, zárodky řas a mikroorganismů.

Čistící kartáče setřou plochu 720 m2 za hodinu a odstraní nečistoty usazené na dně bazénu, což se projeví na vysoké kvalitě vody a nižší spotřebou chemikálií, zvláště chlóru. Díky PVA (polyvinylalkohol) kartáčům umožňuje vyčistit jakýkoliv povrch bazénu, tj. betonové, plastové, foliové, sklolaminátové, keramické bazény a další.

Použití systému AQUA SMART zajistí rychlé a systematické čištění, úsporu energie a také prodlouží životnost vysavače díky nižšímu opotřebení všech částí. Řídící jednotka umožňuje nastavit řadu parametrů (až 19) jako režim čištění, velikost bazénu, délku čistícího cyklu, sací sílu pumpy, tvar a povrch bazénu a další. Efektivní čištění zajišťují speciální funkce: odložený start (až 5h), senzor detekce vzduchu (zabezpečí robot při pohybu v malé hloubce nebo mimo bazén), autodetekce překážek, signalizace stavu filtru.Ultrabot UltramaxProfesionální bazénový vysavač Ultrabot Ultramax je nejvyšším z řady modelů Ultrabot. Jeho charakteristiky jsou podobné charakteristikám Ultrabot Ultramax Junior. Tento robot je také určen pro bazény o délce až 50m. Jeho čistící kartáče však dokážou setřít povrch o velikosti 865m2 za hodinu. Samozřejmostí je také řídící jednotka s možností nastavení až 19 parametrů čistění.Všechny modely bazénových vysavačů Ultrabot můžete zakoupit v obchodě www.vysavace-seeyou.cz. Získáte dopravu zdarma po celé ČR a navíc jako dárek příslušenství k vybranému modelu. Samozřejmostí je možnost zaškolení a předvedení zakoupeného vysavače na místě. V tomto obchodě můžete koupit i bazénové vysavače Aquabot, které jsou určeny pro domácí použití nebo použití v menších bazénech.Vysavače-Seeyou.czS námi je koupání legrace!

Půjčky pro důchodce

Ve stáří si můžete dopřát to nejlepší, ale pokud se chcete vydat v důchodu na dovolenou, ale Váš měsíční příjem Vám nepostačí, pak Vám poslouží půjčky pro důchodce, které jsou rychle a snadno získatelné.

Ve stáří si můžete dopřát to nejlepší, ale pokud se chcete vydat v důchodu na dovolenou, ale Váš měsíční příjem Vám nepostačí, pak Vám poslouží půjčky pro důchodce, které jsou rychle a snadno získatelné. Máte možnost si sjednat půjčky prostřednictvím internetu, čímž si šetříte čas. Stačí si půjčky jednoduše vyřídit, a to za velmi výhodných podmínek. Poslouží Vám renomované společnosti, které tento produkt na finančním trhu nabízí.

Dnes žijeme v době, kdy nikoho nepřekvapí náhlý nedostatek finančních prostředků. Jedná se o velmi nepříjemnou situaci, kvůli níž se můžete dostat do depresí. Tato situace však může postihnout každého z nás, a proto je potřeba říci, že půjčky ovlivňují náš budoucí život. Pokud chcete překlenout toto mizivé období, pak Vám poslouží půjčky pro důchodce online. Půjčky pro důchodce jsou ideální zejména pro starší lidi, kteří nemají dostatek finančních prostředků na splacení všech požadavků. Jedná se o velmi rozšířený produkt, který nabízí jak bankovní, tak i nebankovní sektor. Finanční problémy se mohou týkat jakékoliv skupiny obyvatelstva a pozadu nezůstávají ani důchodci, kteří by si chtěli dopřát životní standard, ale bohužel k tomu nemají prostor. Pokud potřebují starší lidé větší množství peněz v daném období, pak je půjčka ideální volbou.

Vyřešíte tak své stávající problémy a můžete získat půjčky pro důchodce snadno a rychle. Dávejte si však pozor na podvodné firmy, jichž je na internetu mnoho, protože důchodci jsou hlavním terčem podvodníků. Každá půjčka, stejně tak i půjčka pro důchodce se vyznačuje určitými vlastnostmi. Zaměřit byste se měli na splátky, poplatky za půjčku a také na možnost splacení. Dle těchto faktorů byste měli vybírat. Dopřejte si životní standard a vydejte se i ve stáří na dovolenou. Nemusíte se starat o aktuální stav finančních prostředků, protože půjčky pro důchodce za Vás vše vyřeší.

Půjčky na automobil

V současné době má snad každý osobní automobil, protože bez něj se obejde jen málo kdo. Automobil je praktický pomocník, díky němuž se dostanete kamkoliv, aniž by Vás bolely z dlouhé cesty nohy.

V současné době má snad každý osobní automobil, protože bez něj se obejde jen málo kdo. Automobil je praktický pomocník, díky němuž se dostanete kamkoliv, aniž by Vás bolely z dlouhé cesty nohy. Usnadníte si tak svůj každodenní život. Bohužel s pořízením automobilu jsou spojeny nemalé finanční výdaje, a proto si mnoho lidí kupuje zejména ojetý automobil s co nejnižší cenou. To se však někdy nemusí vyplatit, protože kvůli zchátralému stavu vozidla se můžete dostat do komplikací a automobil může brzy odejít, čímž byste museli pořizovat další, za další peníze. Pokud ale chcete koupit automobil za vyšší finanční částku, ale nechcete využívat leasing vozidel, pak si můžete zažádat o půjčka na auto.

Na českém finančním trhu působí mnoho institucí, jak z bankovního, tak i nebankovního sektoru, které nabízí celou řadu produktů. V současné době jsou k dispozici účelové půjčky na auto, které jsou jak v nabídkách bankovních, tak i nebankovních společnostech. Z nabídky si vybere určitě každý. Pokud si vybíráte půjčku na auto, pak se setkáte s mnoha parametry. Prvním parametrem, který si vybíráte, je výše částky, kterou požadujete v půjčce. Dále si můžete vybírat podle doby splácení a výšky úroku. Také je potřeba si uvědomit, na jaký typ automobil žádáte půjčku, zda se bude jednat o nové či starší vozidlo.

Můžete si sice zažádat o bezúčelnou půjčku, kterou můžete na koupi automobilu využít, ale pak se na vás nevztahují výhody, které jsou nabídnuty v rámci půjčky na auto. Autopůjčka je poměrně rychle vyřízená, a to zejména prostřednictvím internetu. Již nemusíte nikam chodit, protože veškeré vyřízení probíhá přes internet, což Vám šetří čas i peníze. Jakmile Vám bude schválena žádost o půjčku na auto online, pak Vám budou dodány potřebné podklady pro vyplacení půjčky. Půjčky na auto se liší RPSN, což je počet splátek. Některé společnosti nabízí splátku na 84 měsíců, jiné na 60 měsíců, čímž se pak RPSN liší.

Půjčky na mateřské dovolené

V současné době potřebují peníze nejen rodiny, které se dostanou do finančních problémů, ale také ženy, které jsou na mateřské dovolené.

V současné době potřebují peníze nejen rodiny, které se dostanou do finančních problémů, ale také ženy, které jsou na mateřské dovolené. S příchodem nového potomka do rodiny přichází také nemalé finanční výdaje, s nimiž se každá žena musí vypořádat. Někdy s penězi, které má, vystačí, ale někdy je potřeba si půjčit. Pokud si nechcete půjčovat od svých přátel, protože je Vám nepříjemné je otravovat, pak využijte půjčky pro ženy na MD. Pokud máte malé dítě, s nímž jste doma, a nemůžete jít zatím do práce, tak mnohdy s penězi nevystačíte, pokud nepomůže rodina, a proto se někdy mateřská může zdát nezvladatelná. Byl však zřízen internetový projekt, který se specializuje zejména na ženy na MD.

Jelikož žijeme v moderní době, pak jsou Vám nabídnuty také mnohé vymoženosti, jichž můžete využít. Hlavní výhodou je, že můžete půjčku pro ženy na MD sjednat online. Nemusíte nikam chodit a shánět si hlídání pro svou ratolest. Ušetříte si touto cestou nejen práci, ale také čas. Stačí vám, když usednete k počítači a připojíte se k internetu a půjčka může být Vaše. Mateřská dovolená přináší celou řadu starostí a finančních výdajů.

Půjčky na MD se skutečně vyplatí, protože můžete svému dítěti díky získaným finančním prostředkům dopřát jen to nejlepší. Vašemu dítěti bude dopřána nejlepší péče a budou zajištěny veškeré podklady k tomu, aby mělo Vaše dítě nejlepší péči a bylo poklidné a spokojené. Spokojenost dítěte je vždy na prvním místě. Nemusíte si žádat o vysoké finanční prostředky, protože většinou stačí malý obnos peněz, který se pak lehce vrací. Tyto peníze poslouží pouze k přilepšení k mateřské dovolené. V současné době poskytují půjčky ženám na mateřské dovolené jak bankovní, tak i nebankovní instituce, stačí si pouze vybrat. Volte instituci dle podmínek, protože u některé jsou podmínky výhodné, jinde naopak nevýhodné. Rozhodněte se, jakou výši finančních prostředků si chcete půjčit a také dbejte na to, kolik za půjčení této sumy přeplatíte. Nezadlužujte se vysokými částkami již na počátku.