Archiv pro měsíc: Leden 2012

Jak se nespálit při výběru řetízku

Vybíráte řetízek, zvažujete optimální materiál, délku a vzhled? V tomto článku jsme se zaměřili na to, jak postupovat při výběru řetízku na krk a jak si ho vybrat tak, aby délka i podoba odpovídala vašim představám.


Řetízky patří mezi nejstraší šperky, které se nosí už po tisíciletí. Už k nejstarším přívěskům na krk neodmyslitelně patřily i řetízky, spojené s nimi materiály na bázi pryskyřice, kovu (nejčastěji zlata) nebo hlíny. Je zajímavé, jak se v průběhu času změnil náhled na to, co je u řetízků podstatné – zatímco v minulosti se hodnotilo především to, jak moc velké množství kovu bylo na ně použito, případně jak moc váží, dnes hodnotíme především kvalitu zpracování a to, jak důkladně jsou vyvedeny detaily.Co se ideální délky řetízků týká, zde bychom doporučili základní věc: řetízek vybírejte tak, aby byl přesně tak vysoko, jak si představujete. Klidně si vyzkoušejte na šňůrce odpovídající délky jak by asi měl přívěšek (je jedno, jestli si jen zkusíte pověsit na krk prstýnek, a nebo třeba značkový přívěsek Swarovski) viset a podle toho pak vyberte. Nicméně, pokud na to nemáte čas, je asi rozumným kompromisem vzít řetízek délky 45 cm – to je dlouhodobě nejvíce kupovaná délka řetízků na krk a přívěšků, která byla lety ověřena a většina lidí je s ní spokojena.

Zimní zahrady

Snažíme se o udržení vysokého standardu služeb, uskutečňujeme dodávky pouze v kraji Pardubickém, Královéhradeckém a Vysočina. Plastová okna či eurookna bez bourání původních rámů, bez nutnosti zednického zapravení.

Eurookna – dřevěná okna


Eurookna vyrábíme ve Velkém Meziříčí a Žďáře n. Sázavou v moderních provozech s plně automatickými linkami a CNC obráběcími centry.


Eurookna dodáváme ve dvou profilových řádách:


Standardní profil IV68 s dvojsklem U=1,1


Profil PASSIV IV88 s trojskle U=0,5


Stavíte, renovujete nebo přemýšlíte nad výměnou starých oken za nová? Přizvěte si domů kousek přírody, vždyť dřevo je nejstarším materiálem k výrobě oken. Klasická dvojitá nebo zdvojená dřevěná okna nahradila tzv. eurookna, vyráběná přibližně od roku 1995, která jsou díky široké nabídce profilů a provedení vhodná jak pro novostavbu tak renovaci. Naše firma Vám nabízí eurookna ve dvou profilových řadách. Standardní profil s dvojsklem a profil PASSIV s trojsklem a to v provedení smrk, borovice, dub a meranti. Proč byste si měli vybrat právě eurookna pro svůj dům či byt? Třeba proto, že dřevo je velmi pevný, stabilní, antistatický přírodní materiál prověřený dlouhými lety používání a zcela recyklovatelný.


Naše eurookna jsou vyráběna vyspělou technologií, která naprosto zabraňuje tomu, aby se dřevo kroutilo. Výhodou je možnost renovace pomocí nátěru a Vaše okna tak vypadají stále jako nová. Okna mají vynikající

Vybavujeme kancelář: Vše pro perfektní dokumenty!

Bezvadně zpracované dokumenty jsou vaše vizitka, ať už se zabýváte čímkoliv. Představujeme vám skladné a spolehlivé pomocníky pro úpravu všech papírových dokumentů – stroje pro vazbu a laminování, řezačky, sešívačky a kompletní příslušenství!

Laminátory


Potřebujete uchovat vizitky, diplomy, fotografie či certifikáty co nejdéle? Pořiďte si do kanceláře laminátor a máte jistotu, že se vaše důležité dokumenty nepoškodí. Moderní laminovačky zabírají na stole minimum místa a základní model pořídíte už za pár set korun.


Na Nej-ceny.cz najdete všechny typy laminátorů – od úsporných, jednoduše ovládaných kousků na jednotlivé fólie až po high-tech rolové stroje s vnitřním zásobníkem a vysokorychlostním laminováním ve fotografické kvalitě. Nechybí laminovačky s volbou tloušťky fólie a velikosti formátu až do A3.


Vazače


Poraďte si s mnohastránkovými dokumenty – vazba je udrží pohromadě a neztratí se ani list. Vázací stroje se vejdou i do malé kanceláře a s jejich ovládáním si poradí každý!


Nejznámější jsou kroužkové vazače, které listy proděrují a spojí plastovými nebo drátěnými kroužky se hřbetem. Každý stroj má limit na maximální počet listů, které zároveň proděruje nebo sváže, v rámci limitu stačí vybírat správně velké kroužky. Hodí se také na vlastní výrobu kalendářů. Vybrat si můžete mezi vazačem ovládaným ručně a elektricky, s limitem až 500 listů.


Hřebenové vazače dají vašemu dokumentu pevný hřbet ze dvou plastových lišt, spojených ohnutými nebo zatavenými trny. Zatavenou, nerozebíratelnou vazbu vytvoří i tepelný vazač, který používá teplem aktivované lepidlo. Specialitou je vazač „CLICK“ – jde vlastně o kroužkovou vazbu, kterou můžete kdykoliv rozebrat a doplnit o další listy.


Skartovače


Ochraňte citlivé informace skartováním – na Nej-ceny.cz najdete malé osobní skartovačky i velké stroje pro celou kancelář, které rozřezané dokumenty zároveň lisují.


Jak si skartovač vybrat? Záleží na formátu a stupni utajení vašich dokumentů. Skartovat můžete rovným i křížovým řezem, ve stupni utajení DIN 1–5. Výkonná skartovačka zvládne i několik desítek papírů zároveň a ušetří vám čas! Nabízíme i příslušenství – výměnné pytle na skart či olejové papíry, které udržují vnitřní mechanismus skartovačky v kondici.


Pomocníci na stůl – řezačky, děrovačky, sešívačky


Při úpravě dokumentů nebo výrobě vizitek a propagačních tiskovin se neobejdete bez řezačky. Na pevné podložce si jednoduše upravíte papír pro přesný a rovný řez a ostrou čepelí upravíte až 8 listů najednou.


Máme pro vás řezačky pákové, kotoučové i kombinované. Řeznou délku si můžete vybírat do 1,3 metru. A pro opravdu precizní řezání jsou tu řezačky s automatickým přítlakem papíru, samoostřením nože nebo laserovým zaměřením formátu.


Děrovačka a sešívačka se hodí do každé kanceláře. Nej-ceny.cz nabízí výkonné ruční sešívačky až na 170 listů, děrovačky na 30 nebo elektronické sešívačky s kazetovým plněním a automatickým šitím.

Získejte spoustu peněz prodejem zlata a stříbra!

Mnoho z Vás jistě několikrát napadlo jak naložit s dědictvím či pozustalostí v podobě hmotných drahých kovů, máme pro Vás tipy!Nemluvíme o zlatých cihlách či diamantových dolech, ale o běžných formách domácího bohatství. Cennosti po babičkách, mamickách či zlaté hodinky z první republiky nejsou jedinými formami cenných prostředků, kterými můžete disponovat. Často jste jistě přemýšleli o tom co s řetízky, prstýnky či dokonce se zlatými zuby, které zajisté nosit nebudete. Svěřte je profesionálům, kteří zajišťují Výkup zlata, či stříbra. Nejen, že je můžete efektivně zpěněžnit, ale také je můžete efektivně přetvořit do jiných, více hodnotných forem. Jedná se o tzv.

Zlaté slitky, které mají skvělou investiční hodnotu, a u kterých si můžete být jistí, že Vám uchovají rodinné bohatství v cenné formě, a že nepodléhají finančním propadům a výkyvům ekonomické stability.Pokud naopak patříte k těm, kteří nedisponují žádným rodinným bohatstvím a chtěli byste uchovat své finanční prostředky před jejich znehodnocením, nezoufejte, máme pro Vás několik rad, jak je efektivně zabezpečit. Víme, že důvěra v různé finanční instituce, banky či investiční společnosti nejsou zrovna přiznívé, a přikláníme se k faktu, že svěřit své peníze někomu, kdo je bude dále využívat bez Vašeho vědomí není zrovna ideální. O čem, že to mluvíme? O oboru numismatika, který nabízí řadu forem pro investování se zaručenou návratností, a navíc se zajímavým a téměř jistým ziskem. Zřejmě jste slovo numismatika ani neslyšeli natož abyste věděli co nabízí, přitom v zahraničí představuje většinu majetku domácností a využívá ho skoro každý, jedná se zejména o státy jako je Švýcarsko, Lucembursko či Dánsko. Jedná se především o různé, více či méně staré a hodnotné Mince a bankovky, které představují veliký potenciál co se zhodnocení týče. Představte si např. 100 let starou minci, jakou má asi hodnotu, a jakou bude mít za 20 let? Rozhodně větší a stabilnější než většina akcií na světovém či domácím trhu. Neváhejte a zjistětě si více informací o tomto typu investování a poradtě se s profesionály, o tom, jak nejefektivněji zhodnotit a uchovat své finanční prostředky.

Začínáme s počítačem u agentury Produca

Práce s počítačem není vůbec těžká! Nevěříte? Zkuste kurzy Produca – naučíte se ovládat počítač, poradit si s Internetem a elektronickou poštou, pracovat s textem i s tabulkovými procesory. Rychle a názorně získáte základy, které můžete hned začít používat!

ECDL aneb řidičák na počítač


European Computer Driving Licence – „evropský počítačový řidičák“ (ECDL) je mezinárodní program, který vám pomůže získat počítačové vzdělání. Tvoří ho téměř dvě desítky modulů, každý z nich zaměřený na jinou část práce s počítačem.


Každý modul se vyučuje zvlášť na specializovaném dvoudenním kurzu. Na závěr si své nové znalosti otestujete na praktických příkladech.


Chcete si udělat „řidičák na počítač“? Pojďme si představit tři základní kurzy, které pro vás připravila certifikovaná agentura Produca!


Základy práce s počítačem


První krůčky v počítačovém světě si vyzkoušíte v kurzu práce s počítačem. Tady se dozvíte, co všechno váš počítač umí a jak toho využít. Naučíte se pracovat s operačním systémem, vytvářet, spravovat a tisknout jednoduché soubory a upravit si prostředí počítače tak, aby vám vyhovovalo. Čekají vás základy pohybu na Internetu, vyhledávání a stahování důležitých informací a také využívání elektronické pošty či formulářů. Nechybí ani informace o bezpečnosti a obraně proti počítačovým virům.


Zpracování textu


Máte základy za sebou? Pak je čas na kurz Zpracování textu na počítači, se kterým se naučíte používat počítač na většinu kancelářské práce!


Seznámíte se s programy, jako je MS Word nebo OpenOffice Writer a budete je používat pro psaní a formátování textů. Zvládnete úpravy písma, vkládání obrázků a tabulek, přípravu dokumentu pro tisk a poradíte si i s hromadnou korespondencí!


Tabulkový procesor


Pod tímto názvem se ukrývají programy typu MS Excel či Open Office Calc a také třetí praktický kurz agentury Produca. Ovládněte tabulkové procesory a usnadněte si práci díky kurzu Excel.


V kurzu poznáte důležité funkce procesoru a naučíte se je využívat pro tvorbu a správu tabulek. Zvládnete vkládání i úpravu dat, naučíte se z nich vytvořit grafy a vzniklé soubory správně ukládat a tisknout.


Už víte, jak začít s počítačem? Zapište si svůj kurz na www.produca.czprvní termíny se blíží!

Barevné kontaktní čočky

Již léta zavedená a renomovaná firma eiffel optic vám nabízí širokou nabídku brýlí slunečních, dioptrických, ale také kontaktní čočky a barevné kontaktní čočky. Barevné kontaktní čočky

Již léta zavedená a renomovaná firma eiffel optic vám nabízí širokou nabídku brýlí slunečních, dioptrických, ale také kontaktní čočky a barevné kontaktní čočky

. Navštivte naše prodejny po celé Praze a v dalších větších městech většinou v nákupních centrech. Veškeré informace naleznete na našem webu www.eiffeloptic.cz, kde máte k dispozici kontakty na jednotlivé prodejny, oční ordinace a refrakční centra. Využijte našich služeb, které vám v rámci zákaznického servisu poskytujeme zcela zdarma.

Barevné kontaktní čočky vás budou bavit

Nabízíme vám různé druhy a barvy kontaktních čoček, které rozzáří váš pohled. Odlište se od ostatních a dopřejte si vysněnou barvu vašich očí. Můžete si vybrat barevné kontaktní čočky

dioptrické či nedioptrické, tónovací či krycí, jednodenní či měsíční. Poraďte se s našimi odborníky, kteří jsou vám k dispozici na každé pobočce. Měření zraku a aplikace kontaktních čoček je zde pro vás připravena každý den, můžete se předem objednat.

Značkové kontaktní čočky

Vyzkoušeli jsme po letech praxe, které značky kontaktních čoček jsou pro vás ty nejvhodnější, a zařadili jsme zejména tyto druhy do naší nabídky: Lensso, Freshlook a Acuvue. Pokud jste si již jisti svým výběrem, můžete nakupovat pohodlně z vašeho domova na našem Eshopu na adrese eshop.eiffeloptic.cz. Platit zde můžete také platebními kartami, využijte také výhodných věrnostních slev a služeb, které vám v rámci našeho servisu poskytujeme.