Archiv pro měsíc: Červenec 2012

Historie náušnic

Náušnice dnes patří mezi nejoblíbenější módní doplněk. V současné době nosí náušnice ženy i muži. Spousta lidí si už svůj život bez nich ani neumí představit, avšak málo kdo už ví, od kdy se historie náušnic vůbec píše. První zmínky jsou od 3000 př. n. l. Měli tvar prostých kroužků. Nejprve sloužily k určení náboženský příslušnosti majitele. Náušnice už údajně nosil král Tutanchamon. Nejstarší náušnice, co se kdy našly, jsou staré cirka 4500 let

a byly vypátrány v hrobce v Iráku.

Ve středověku se téměř nenosily a jejich popularita opět nastala někdy v 17. století. V této době se však vyráběly z drahých a těžkých kamenů a nežádoucím prvkem byly tudíž protáhlé ušní lalůčky. Po útlumu v 19. století nastala éra náušnic různých tvarů a velikostí a od druhé poloviny 20. století převládají lehké, které nebrání pohybu. Náušnice dnes zdobí spostu tvarů, motivů a barviček.

Levné pneumatiky

Maximální obutí za minimální cenu! Letní pneumatiky, celoroční pneumatiky, zimní pneumatiky, osobní a dodávkové pneumatiky. Sortiment nabízených značek: Avon, Barum, BFGOODRICH, BKT, Bridgestone, Continental, atd …

Zdají se vám ceny za nové pneumatiky zbytečně vysoké a chtěli byste při jejich nákupu ušetřit nemalé peníze? Pak může pro vás stejně jako pro mnoho spokojených zákazníků být skvělým řešení levné pneu z internetového obchodu www.pneuok.cz, ve kterém naleznete levné pneu všech známých značek.  Proč byste zbytečně platili za stejnou značku pneumatik mnohem vyšší částky, když můžete pořídit stejné a navíc levné pneu v tomto e-shopu? Přesvědčte se sami o skvělých cenách a vysoké kvalitě nabízených pneumatik a projděte si levné pneu na stránkách pneuok.cz, stejně jako to udělalo již mnoho spokojených řidičů před vámi.


Tanga

Spodní prádlo je nejčastěji vyrobeno z jemného mikrovlákna, ozdobeno saténovými prvky a krajkou vyznačuje se jak dlouhodobou životností, barevnou stálostí tak netradičními vzory v různém materiálovém provedení.

Výběr košilky z nepřeberného množství nabídek není zrovna jednoduchý. V noční košilce bychom se měli cítit pohodlně, elegantně a zároveň sexy, kde ale takovou košilku najít bez toho abychom zbytečně utráceli? Řešením může být internetový obchod www.daniela-pradlo.cz, ve kterém naleznete elegantní noční košilky od známých výrobců za příjemné ceny. Na výběr zde máte noční košilky všech druhů a velikostí a také z různých materiálů, jako jsou například saténové košilky, bavlněné košilky, košilky s krajkou apod. Výběr je opravdu široký a díky skvělým cenám a vysoké kvalitě si zde opravdu vyberete. Při objednávce nad 999,- Kč navíc neplatíte poštovné a tak se zde váš nákup vyplatí ještě více.


Tónování skel

Nabízíme autofólie na změnu barvy laku, folie na auta. Pro tónování autoskel používáme folie Bruxsafol. Tónování autoskel provádí profesionální tým školených pracovníků s dlouholetou praxí v oboru tónování autoskel.

Naše společnost Autofolie Praha s.r.o. má za sebou léta zkušeností a stovky referencí v oblasti tónování autoskel, zabýváme se ale také celopolepy aut za účelem změny barvy vozu a ochrany laku. U nás se setkáte jen s individuálním přístupem zkušených odborníků s patnáctiletou praxí v USA, rychlým a příjemným jednáním, profesionálně odvedenou prací a skvělými cenami, které potěší skutečně každého.

Tónování autoskel provádíme pomocí amerických autofolií Suntek na počkání zpravidla během 60-180 minut. Nezáleží na ročním období, nebo jaký typ auta máte. Náš tým odborníků si poradí skutečně s čímkoliv. V případě celopolepu vašeho vozu se jedná přibližně o 48 hodin naší práce. Zajistíme vám odvoz domů a zpět na pobočku pro vaše vozidlo zdarma.

Vyberte si z široké nabídky tónovacích, bezpečnostních nebo kombinovaných folií přesně podle svých přání a potřeb. Volné termíny pro tónování, kontakt a informace o našich dalších službách naleznete na internetových stránkách společnosti www.autofolie-praha.cz.

Chcete účinně propagovat svou firmu? Zajistíme vám reklamní polep vozidla za rozumné ceny. Objednejte si u nás reklamní nápisy a loga dle vašeho přání.

Můžete navštívit dvě pobočky společnosti Autofolie Praha s.r.o. – v Praze nebo v Kladně. Naši pracovníci jsou tu pro vás 7 dní v týdnu od 8 do 22 hodin, je však možno se také domluvit na aplikaci či demontáž autofolie v mimopracovní době.

Díky našim letitým zkušenostem s tónováním dokážeme skvěle rozeznat skutečné odborníky v tomto oboru. Firmy, které vám prostřednictvím těchto internetových stránek doporučujeme, jsou námi důkladně prověřené, takže se nemusíte bát žádného podvodu. Garantujeme vám vysokou kvalitu odvedené práce.

Výkup zlata

Co nabízíme? Výkup zlata a stříbra, zlatnické Au Ag polotovary, rytecké a faserské práce. Proč si vybrat právě nás? Protože při analýze je použit laserový spektrometr SER-01 ELVA X s pravidelnou kalibrací.

Výkup zlata


Máte doma nepotřebné zlato, staré zlaté šperky, poškozené úlomky šperků nebo jen odlitky a nevíte, jak se ho zbavit? Nabízíme vám rychlý výkup zlata v dosahu od centra Brna.


Výkup stříbra


Zaměřujeme se také na výkup stříbra. U nás se dočkáte profesionálního ohodnocení vašeho nepotřebného stříbra. Pokud máte doma polámané prsteny, roztrhané řetízky či stříbrné náramky, můžete je u nás rychle a pohodlně prodat za skvělé ceny.


Výkup zlata a stříbra


S námi máte záruku rychlého a přívětivého jednání. Výkup zlata a stříbra probíhá pod vaší kontrolou, jste přítomni i při tavbě a analýze vašeho zlata či stříbra, čímž je celý výkup maximálně důvěryhodný.

Rolety

Vnější a vnitřní screenové roletyVnitřní a vnější screenové rolety jsou dnes stále více zadaným systémem zastínění.Oba typy jsou velmi vhodné do kancelářských prostor, protože použitým Stinica materiálem je vlastně síto, který prochází světlo. Tým nedochází k odtržení vnitřních a venkovních prostor, screenové rolety zastíní a zároveň umožní výhled ven.

Venkovní screenové rolety jsou vyráběných z materiálů odolných vůči vlivům počasí. Pro svůj moderní vzhled a optimální tepelné podmínky, které screenové rolety vytvářejí, jsou na trhu stále žádanější

Při instalaci venkovních screenových rolet musí být budova vybavena větrný čidlem, aby se při vyšší rychlosti větru screenové rolety automaticky vytáhlý.

Screenové rolety 76Screenové rolety 76 slouží k zastínění vnitřních i vnějších ploch. Roletový materiál je vyráběn kombinací plastu a polyesteru, zajistí odolnost proti dešti, mrazu, horku .., proto je vhodný i pro venkovní prostředí.Výhody rolety:

• zastínění vnitřních i venkovních ploch

• zajistí optimální tepelné podmínky v budovách

• možnost použití systému Lock k absolutnímu vypnutí látky

• boční vedení lankem nebe vodící lištou

• velký výběr látek

• provedení konstrukce možné v barvě dle vzorníku RAL

• možnost elektrického ovládání