Archiv pro měsíc: Září 2012

Tandemový seskok Most

Chcete prožít neskutečný zážitek, neopakovatelný výhled na krajinu, obrovský příliv adrenalinu do vašich žil? Tandemový seskok Most je pro vás tou nejlepší volbou! Nechte se unášet pocitem z volného pádu a následným letem padákem. Přijeďte si vyzkoušet největší hit dnešní doby! Tandemový seskok Most vám zaručí atraktivní cenu a vřelý přístup ke svým příznivcům! Chcete prožít neskutečný zážitek, neopakovatelný výhled na krajinu, obrovský příliv adrenalinu do vašich žil? Tandemový seskok Brno je pro vás tou nejlepší volbou! Nechte se unášet pocitem z volného pádu a následným letem padákem. Přijeďte si vyzkoušet největší hit dnešní doby! Tandemový seskok Most vám zaručí atraktivní cenu a vřelý přístup ke svým příznivcům!Vyzkoušejte vaši odvahu s tandemovým seskokem Most!

Zažijte tandemový seskok Most

Těšte se s námi na nezapomenutelný zážitek a pořádnou dávku adrenalinu. Naši kvalifikovaní tandempiloti jsou připraveni vyletět s vámi do oblak a následně se nechat unášet volným pádem ze 4000 metrů. Po seskoku se vám naskytne podívaná na krajinu, kterou jste doposud nezažili! Cena tandemu je pouhých 3600 Kč či 5600 Kč, pokud si budete přát zvěčnit si svůj zážitek fotografiemi a videem.

Tandemový seskok Most si můžete objednat na www.tandem-seskok-padakem.cz.

Kde najdete tandemový seskok Most?

Tandemové seskoky se skáčou na letišti v Mostě, kde je perfektní vybavení a zkušení tandempiloti. Pro ty, kteří vás přijdou povzbudit, je připravena restaurace, ze které mohou pozorovat váš let a prožívat váš zážitek s vámi. Vezměte svou psychickou podporu a přijeďte si užít den na plno na tandemový seskok Brno. Nad volbou letiště Most nebudete litovat!

Opel Insignia

Charakterizuje vás sebevědomí, styl a dobrý vkus? Pak se k vám výborně hodí nový Opel Insignia. Insignia je luxusní automobil, který potěší všechny milovníky stylových věcí a kvalitních materiálů. Pokud tedy toužíte po voze ve vyšším standardu, přijďte se podívat do AUTO-STAIGER CZ, prohlédněte si novou Insignii a můžete si ji i vyzkoušet. Pak budete mít jistotu, že jste si vybrali správně a Opel Insignia je pro vás ten nejvhodnější automobil. Opel Insignia

Charakterizuje vás sebevědomí, styl a dobrý vkus? Pak se k vám výborně hodí nový Opel Insignia. Insignia je luxusní automobil, který potěší všechny milovníky stylových věcí a kvalitních materiálů. Pokud tedy toužíte po voze ve vyšším standardu, přijďte se podívat do AUTO-STAIGER CZ, prohlédněte si novou Insignii a můžete si ji i vyzkoušet. Pak budete mít jistotu, že jste si vybrali správně a Opel Insignia je pro vás ten nejvhodnější automobil.Co vám nabídne nová Insignia

• Opel Insignia je už na pohled velice sebevědomá a pyšná

• A má být na co, už základní výbava je opravdu úctyhodná

• V základu najdete například boční i hlavové airbagy řidiče a spolujezdce

• Ovládání rádia na volantu a palubní počítač

• Elektricky ovládaná, vyhřívaná zpětná zrcátka a mnoho dalších prvků

• Vylepšit svou Insignii můžete rozšířenou výbavou ve verzích Essentia, Edition, Sport a Cosmo

• Motorů má nová Insignia k dispozici celkem jedenáct, čtyři dieselové a sedm benzinových

• Insignii si můžete maximálně přizpůsobit svým potřebámVysoká kvalita za příznivou cenu

I když je Opel Insignia nejluxusnějším vozem v nabídce automobilů Opel, její cena mnohé překvapí. Začíná už na 574 900 Kč, což je v porovnání s konkurenčními vozy ve stejné výbavě velice výhodná cena. Tak už neváhejte a pořiďte si svůj vlastní luxus.

Opel

Automobily Opel jsou v současné době velice oblíbené a to hned z několika důvodů. Nejen že mají velice zajímavý, moderní design, ale především mají výborné výsledky v testech. A to jak v těch bezpečnostních, tak v testech jízdních vlastností. Zkrátka nové vozy Opel si vás získají svým vysokým standardem. Opel

Automobily Opel jsou v současné době velice oblíbené a to hned z několika důvodů. Nejen že mají velice zajímavý, moderní design, ale především mají výborné výsledky v testech. A to jak v těch bezpečnostních, tak v testech jízdních vlastností. Zkrátka nové vozy Opel si vás získají svým vysokým standardem.Důvěřujte novým vozům Opel

Automobilka Opel nabízí mnoho modelů, ze kterých si ten svůj jistě vybere každý. Nezáleží, jestli dáváte přednost menším městským vozům, rodinným automobilům nebo sportovnímu svezení, Opel má pro každého něco. Vybírat můžete z menších a středních aut Corsa, Meriva, Astra nebo Astra Clasic, luxusních vozů Insignia a Ampera, velkých rodinných automobilů Antara, Zafira či Zafira Tourer či sportovních verzí Corsa OPC, Insignia OPC a Astra GTC. K dispozici vám jsou i užitkové vozy Corsavan, Combo, Vivaro a Movano. Stačí si vybrat.Nový Opel od AUTO-STAIGER CZ

Svůj nový Opel si můžete vybrat například v AUTO-STAIGER CZ, kde vám nabízíme i mnoho dalších služeb pro váš vůz.

• AUTO-STAIGER CZ nabízí prodej nových vozů Opel

• Vybrat si můžete také z nabídky skladových, předváděcích a ojetých vozů

• K dispozici vám je také autorizovaný servis Opel

• Využít můžete naši asistenční službu a non-stop pomoc v nouzi

• K dostání jsou v AUTO-STAIGER CZ také originální náhradní díly

Krkonoše

Poznejte nespoutanost našich největších a nejoblíbenějších hor. Krkonoše se každoročně stávají cílem tisíců návštěvníků a to během celého roku. Přidejte se k nim a poznávejte krásy naší země z výšky hor. Ať už v zimě nebo v létě, ubytovat se můžete v Hotelu Aurum v Černém Dole.

Krkonoše


Poznejte nespoutanost našich největších a nejoblíbenějších hor. Krkonoše se každoročně stávají cílem tisíců návštěvníků a to během celého roku. Přidejte se k nim a poznávejte krásy naší země z výšky hor. Ať už v zimě nebo v létě, ubytovat se můžete v Hotelu Aurum v Černém Dole.

Co nabízí Krkonoše


Krkonoše mají pro každého něco. Vášniví lyžaři se vrhnou na precizně upravené sjezdovky, běžkaři využijí udržované běžecké tratě. V létě pak můžete vyrazit na pěší túry po okolí nebo poznávat historii v nedalekých městských muzeích.

Co nabízí Hotel Aurum  • Ubytování v luxusním hotelu, odkud máte Krkonoše jako na dlani

  • Prvotřídní krkonošskou kuchyni

  • Snídaně jsou v ceně pobytu, obědy a večeře lze dokoupit v naší restauraci

  • Hoteloví hosté mohou zdarma využívat tělocvičnu s posilovnou i bazén s vířivkou

  • A navíc dostanete slevu v našem wellness centru


Hotel Aurum je jednoduše ideálním místem, odkud můžete poznávat Krkonoše.

Tandemové seskoky Kunovice

Chcete se vrhnout z letadla, prožít 50 sekund volného pádu a následných 6-8 minut letu padákem? Překonejte svůj strach a přijeďte za námi na letiště Kunovice. Připravili jsme pro vás skvělou nabídku tandemových seskoků Kunovice. Najdete nás cca 4,5 km od Uherského Hradiště. Skvělé zázemí pro tandem je připraveno pro nové nadšence i zkušené letce. Tak neváhejte a přijeďte si užít vyhlídkový let a následný tandemový seskok Kunovice. Tandemové seskoky Kunovice

Chcete se vrhnout z letadla, prožít 50 sekund volného pádu a následných 6-8 minut letu padákem? Překonejte svůj strach a přijeďte za námi na letiště Kunovice. Připravili jsme pro vás skvělou nabídku tandemových seskoků Kunovice. Důvěřujte našim profesionálním tandem pilotům. Najdete nás cca 4,5 km od Uherského Hradiště. Naše dlouholetá historie vás nenechá dlouho váhat. Skvělé zázemí pro tandem je připraveno pro nové nadšence i zkušené letce.Adrenalinový zážitek s tandemovými seskoky Kunovice

Naši kvalifikovaní instruktoři a tandempiloti čekají pouze na vás. Žádné lékařské prohlídky a lekce nejsou potřeba. Během 15 minut budete na zemi seznámeni se základními informacemi ohledně tandemu a poté budete 20 minut sbírat odvahu v letadle, zatímco s vámi pilot vystoupá do výšky 4000 metrů. Pak zažijete pořádnou dávku adrenalinu během 50 sekundového volného pádu. Kochat se krajinou budete moci během 6 – 8 minutového letu padákem.Tandemový seskok Kunovice za pouhých 3500 Kč na www.tandem-seskok-padakem.cz! Za fotografie a videozáznam se připlácí 1500 Kč!Podmínky tandemového seskoku Kunovice

Tandemové seskoky se u nás skáčou od dubna do listopadu. V případě nepříznivého počasí budete informováni o případném časovém posunu. Věkový limit je od 8 do 100 let, avšak pokud ještě nejste plnoletí, je nutná přítomnost zákonného zástupce. Minimální výška je 120 cm, a pokud hmotnost přesahuje 100 kg, je nutná domluva. Tak neváhejte a přijeďte si užít vyhlídkový let a následný tandemový seskok Kunovice.

Silvestr na horách

Kdo by nechtěl alespoň jednou prožít Silvestr na horách. Hotel Aurum nabízí příjemné prostředí Černého Dolu, sjezdovky i běžecké tratě v bezprostřední blízkosti, bohatě vybavený hotel i kvalitní stravování.

Silvestr na horách


Kdo by nechtěl alespoň jednou prožít Silvestr na horách. Hotel Aurum nabízí příjemné prostředí Černého Dolu, sjezdovky i běžecké tratě v bezprostřední blízkosti, bohatě vybavený hotel i kvalitní stravování. Silvestrovský program je navíc příjemným zpestřením poslední noci v roce. Přijeďte si dobře zalyžovat a užít si veselou silvestrovskou oslavu.

Vezměte na hory celou partu nebo rodinu


Nezáleží, jestli si chcete Silvestr na horách užít s rodinou nebo skupinou přátel, nabízíme každému něco. Pro rodiny s dětmi máme ubytování v příjemném rodinném apartmánu nebo slevy na dětské permice ve skiareálu. Ostatní se mohou těšit na speciální silvestrovské menu i nějaké překvapení.

Navštivte Hotel Aurum


Hotel Aurum je svou polohou ideálním místem, kde se ubytovat a užít si Silvestr na horách se vším všudy. Od nás máte blízko na sjezdovku, na běžeckou trať, snadno se dostanete do okolních měst a dosažitelné jsou i nejvyšší hory Krkonoš včetně Sněžky.


  • Silvestr na horách v Hotelu Aurum tak nemusí být jen o jedné noci

  • Užít si můžete několik dní i celý týden na přelomu roku

  • V ceně pobytu je vždy zahrnuto ubytování, snídaně, využívání zařízení hotelu a sleva na wellness služby

  • Konec roku si tak můžete opravdu užít